10 порад для художників

248

Rob Chang розповість, як вирости в художньому плані і що для цього потрібно.

Ці поради призначені для митців різних напрямків, які хочуть удосконалюватися. Rob розповість про психологічні і практичні ідеї, які допоможуть вам стати краще. Отже, давайте підемо по порядку.

1) Поверніться до витоків і дізнайтеся основи (якщо Ви ще досі цього не зробили). Самі основні — композиція, перспектива, анатомія, теорія кольору, освітлення. Ви не можете називати себе компетентним художником, поки ви не вивчили цього. В ідеалі ви повинні не тільки вивчити їх, але і виконати практично. Це стосується не тільки новачкам, але і до просунутим художникам. Кожен художник просідає в якійсь з областей, тому необхідно завжди вдосконалюватися і пізнавати нове.

2) Вирватися зі звичного стилю. Якщо ви одержимі аніме/манга, коміксами про супергероїв, фотореалізмом, або іншим певним стилем, то сміливо досліджуйте нові напрямки. Ви можете додати що-о з іншого стилю, відкриєте нові речі для себе і подивіться на мистецтву під іншим кутом. Стоячи на місці, ви не зможете рухатися вперед.

3) Думайте! Задайте собі питання — чому ви створюєте саме таку композицію зараз? Або ви просто хочете зробити «круту картиночку»? Не робіть роботу одноразової і безглуздою. Якщо ви орієнтуєтеся лише на найбільш ниці рівні задоволення, ніколи не залучаючи вищих мотивацій, як інтелект та емоції, то, можливо, настав час, щоб копати трохи глибше. У вас є душа — використовуйте її! Наприклад, різниця між тупими і неглибоким фільмом і кінематографічним шедевром, як правило, в тому, скільки душі і серця творці закладають в сюжет, а актори — в роль.

10 порад для художників

4) Для копіювання реальності є камера. Як художники, ми маємо право на стилізацію, перебільшення, спрощення, деталізацію, ідеалізацію, використання абстрактних і сюрреалістичних підходів. Я волів би побачити роботи, які мають очевидні художні сліди, залишені художником, ніж роботи, які можуть бути помилково прийняті за фотографії. Такі художники, як John Singer Sargent, Joaquin Sorolla, Richard Schmid, Gustav Klimt, Nicolai Fechin… і т. д. набагато цікавіше для мене, ніж художники, чиї роботи максимально реалістичні і тільки.

5) Не важливо які інструменти ви використовуєте, важливо, яку ідею ви несете у своїй композиції. Експериментуйте з поверхнями і просторами, як кухар експериментує з інгредієнтами.

10 порад для художників

6) Не просто практикуйтеся, а удосконалюйтеся! Не потрібно просто заповнювати скетчбуки, спрямовує на слабкі сторони. Розглядайте це як науковий експеримент і дійте.

7) Реально оцінюйте свої можливості! Рим не відразу будувався. Професіоналізм досягається роками наполегливої практики. Навіть ті уроки, в яких ми бачимо, що крутий художник зробив concept art за годину, не правда. Хоча учні можуть так думати. Просто глядачам завжди показується фінальна версія, і ми не знаємо скільки насправді зайняв процес виробництва.

8) Вчіться сприймати критику. Художник живе серед інших людей, отримує коментарі, і якщо ви не можете приймати критику, то будете нещасні. Краще всього сприймати критику як сходинка до зростання та можливість до вдосконалення своїх художніх навичок.

10 порад для художників

9) Дізнайтеся про світ, в якому живете — історія, політика, релігія, економіка, наука, література, музика, фотографії, кіно … і т. д.. Ви будете здивовані, як у світі взаємозалежні речі, що мають пряме або непряме відношення один з одним за межами вашого початкового розуміння. Чим більше у вас є розуміння про світ, в якому ми живемо, тим краще художником ви стаєте.

10) Терпіння і труд все перетруть. Якщо ви нетерплячі, не можете сидіти на місці, легко розчаровуєтеся, втрачаєте мотивацію, не можете приймати критику, то ви не станете хорошим художником. Талант — не визначальний чинник, потрібно навчиться отримувати задоволення від процесу, а не від результату. Якщо ви завжди нещасні в процесі створення роботи, то, можливо, ви любите ідею бути художником, але ваша особистість не підходить для цієї роботи.

Читайте в нашій попередній статті Скрипт для волосся в Мауа

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга та анімації.

Журналіст: Simply_Better

ДЖЕРЕЛО