15% гравців mass effect чомусь ніколи не наймали гарруса

15

В рамках святкування дня n7. Bioware опублікувала статистику mass effect: legendary edition, що показує, що 15 відсоткам гравців вдалося пройти перший mass effect, навіть не найнявши гарруса.

Хоча гарруса не можна пропустити в mass effect 2, в оригінальній грі можна. Хоча це досить очевидно і ясно, що ви повинні зібрати якомога більше членів екіпажу, деякі гравці, мабуть, не відчували необхідності хапати майбутнього архангела і брати його на борт «нормандії». Хоча 85 відсотків гравців дійсно захопили гарруса, враховуючи, наскільки він популярний, дивно бачити, що такий великий відсоток гравців пропустив його. Не знайшли його в цитаделі або взагалі не хотіли, щоб він був у команді, неясно.

” наприклад, більшість з вас вирішили врятувати пораду в кінці першої гри,але при 69% до 31% це не було точно вирішено. Ми також дізналися, що незалежно від того, який улюблений гаррус протягом багатьох років, дивовижні 15% з вас взагалі не взяли його до своєї команди! можливо, менш дивно, що ви, хлопці, не були шанувальниками посла удіни; маючи можливість вибрати першого радника-людини, він зайняв далеко третє місце… Після того, як “вибору немає”. Ой.”

Враховуючи в тому ж наборі статистики, що гаррус був лояльний до 98 відсотків гравців, ясно, що ті з вас, хто правильно його набрав, ставилися до нього з любов’ю і турботою, яких він заслуговує.