5 переваг використовувати у своїй роботі VR

287

Віртуальна реальність (VR) змінює візуалізацію архітектури назавжди. 3D-моделі тепер можна дивитися і крутити зі всіх сторін.

VR дає можливість надати набагато більше інформації для замовника. Кілька ракурсів не дадуть відчути і походити по будинку і розглянути деталі. Звичайно, і візуалізатор додасться роботи в плані моделювання об’єктів, але результат вартий того.
Отже, 5 причин додати VR у ваш робочий процес.

1. Система віртуальної реальності — це конкурентна перевага

Що означає конкурентна перевага? Це коли клієнт може «помацати» і наочно оцінити проект. В одній статті дизайнер і візуалізатор Olivier Demangel описував свій шок, який він відчував при використанні VR вперше. Він ледве міг повірити, що його проект ще не втілено в життя.
Так що, відверто кажучи, якщо ви або ваша фірма пропонує прості комп’ютерні візуалізації в той час, як конкурент пропонує VR, вибір клієнта буде очевидним.

2. Бути в тренді

Цей пункт з того ж розряду, що і попередній. Якщо ви раніше інших будете застосовувати новітні технології, то це, безумовно, зробить вас більш помітними серед інших компаній, які також займаються візуалізацією. Крім того, virtual reality зараз на піку своєї популярності, а трендові речі завжди краще працюють для залучення уваги.

3. Занурення у віртуальну реальність може дозволити собі практично кожен

VR не є дорогою, її можуть дозволити собі багато хто. Система віртуальної реальності обійдеться вам десь в $1000 (3d окуляри віртуальної реальності та/або шолом). Ця технологія окупиться в багаторазовому розмірі завдяки новим клієнтам.

4. Менше правок від замовника

Приголомшлива деталізація відразу показує весь проект і дає повну інформацію про об’єкті. Таким чином, ви менше переробляєте протягом всієї роботи над проектом.

Наприклад, ви можете зробити освітлення в реальному часі. Замовник зможе перемикати світло між денним і нічним. Така інтерактивність дозволяє швидко і ефективно оцінити дизайн.

5. Опрацювання реальних сценаріїв з життя

Моделювання може включати в себе щось просте, як освітлення, яке було описано раніше. Але можна підійти до використання віртуальної реальності та більш глобально. Наприклад, створити аеропорт і подивитися, як будівлі і машини будуть реагувати на різні погодні умови.

Ще один варіант: ви можете перевірити свої системи аварійного виходу; людина знаходить вихід з будівлі за допомогою системи вивісок і покажчиків в окулярах virtual reality. Комп’ютерні сценарії в змозі показати нам, як люди можуть вести себе в аварійній ситуації, але вони виключають людський фактор. Ці ідеї зроблять майбутні будівлі більш безпечними і зручними ще на ранніх стадіях.

І це ще не повний список переваг.

Як зробити віртуальну реальність в 3ds Max? В останніх версіях Vray для 3ds Max можна знайти всі необхідні інструменти для створення віртуальної реальності. І ось один із способів, як це можна зробити: