6 порад щодо поліпшення деморила

252

Цінні поради та зауваження від Don Kim, режисера анімації в компанії Nelvana, допоможуть зробити деморил більш ефектним.

Зазвичай буває дуже непросто отримати першу роботу в анімації. Нетворкінг та постійний моніторинг вакансій безсумнівно допоможуть почати, але саме деморил і портфоліо стануть вирішальним фактором. Найчастіше у рекрутера, переглядає деморилы, дуже великі обсяги матеріалу, що вимагає уваги і вирішення. Часу на те, щоб задуматися про талановитості і скилле автора перед тим, як перейти до наступного деморилу, просто немає. Ось чому так важливо перше враження, яке ваша робота справить на потенційного роботодавця.

Мені, будучи директором та супервайзером анімації, довелося переглянути чимало деморилов, іноді їх було навіть занадто багато. Але я точно можу сказати, що через якийсь час роботи середньої якості починають змішуватися один з одним, а в кінці ти і зовсім ловиш себе на тому, що проклацываешь деморилы або вмикаєш наступний не переглянувши і пари секунд поточного. Саме тому ЗАВЖДИ розміщуйте кращі шоти в початок, тим самим створюючи такий собі ВАУ-фактор. Це приверне увагу рекрутера, переглядає ваш деморил, і він захоче подивитися ще, але вже уважніше. Нижче я наведу кілька порад, які, сподіваюся, стануть в нагоді вам в майбутньому і допоможуть створити більш ефектний деморил.

Порада №01

Включайте в деморил тільки кращі роботи! Безумовно у вас можуть бути якісь сентиментальні уподобання до певних шотів, але вибираючи матеріал для деморила будьте чесні з собою. Крім того, попросіть колегу переглянути ваші роботи, щоб отримати об’єктивну точку зору. Але, в підсумку, в демориле повинні бути тільки кращі роботи.

Порада №02

Будь ласка, не робіть деморилы довжиною 5 або 10 хвилин, це занадто довго. У рекрутера, переглядає вашу роботу, обмежений час, за яке він повинен переглянути велике число деморилов. Робіть деморилы довжиною 1-2 хв. Краще менше, але якісніше, показуйте в демориле тільки кращі роботи, що істотно скоротить його тривалість.

Порада №03

Нехай ваш деморил починається і закінчується з самих «вбивчих» шотів, це допоможе зацікавити глядача з самого початку і утримувати його інтерес протягом цілої хвилини або двох, то вас точно не забудуть. Безумовно, проміжна анімація також важлива, але починати і закінчувати деморил краще найсильнішими роботами.

httpv://vimeo.com/10860475

Деморил Philip To, випускника Animation Mentor, 2010 р.

Порада №04

Не перевантажуйте деморил дивними великими написами, переходами або фонової музикою. Важливі чіткість і простота, які підкреслять анімацію, зробивши деякі моменти більш помітними і виразними. Для шотів з діалогами я намагаюся не використовувати фонову музику, якщо її немає в оригіналі, для інших анімаційних шотів, навпаки, можу додати легкий звуковий фон, який «склеїть» всі разом.

Порада №05

Працюйте з шотами, які збираєтеся об’єднати в один деморил, уважно дивіться, як один шот відноситься до іншого з точки зору початку і кінця, акторської гри, екшену і таймінгу. Ви, зрозуміло, не намагаєтеся розповісти історію з допомогою секвенції шотів в демориле, але, все ж, не варто забувати про почуття ритму, емоційному напруженні і спаді. Наприклад, ви можете поспіль розмістити кілька важких шотів з екшеном, а потім використовувати більш повільну сцену з акторською грою, щоб підкреслити контраст і розбити деморил, зробивши ритм більш різноманітним. Зміна ритму зробить деморил більш цікавим для глядача і втягне його в те, що відбувається.

httpv://vimeo.com/91733050

Деморил Wira Winata, випускника Animation Mentor, 2014 р.

Порада №06

Багато студії вітають, коли апліканти показують не тільки деморил, але і портфоліо, яке зазвичай включає будь-які роботи за межами самої анімації, наприклад, малюнки з натури, пошук колірних рішень, короткометражки, сторіборди, аниматики та ін. Це характеризує вас як більш цілісного художника з широким світоглядом, який володіє гнучкістю підходу, а значить може працювати в різних областях продакшену.

Думаю, на цьому все, пам’ятайте, що відправляти потрібно тільки ті роботи, якими ви пишаєтеся. Постійно працюйте над тим, щоб відповідати стандартам індустрії. Сильне і правильне перше враження – запорука успіху, завдяки якому ви відразу ж запомнитесь на тлі потоку деморилов, які рекрутерам постійно доводиться переглядати.

Удачі всім!

Читайте в нашій попередній статті 24 ради по освітленню.

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга, анімації та VFX.

Журналіст: Альона

Джерело