7 корисних сайтів для CG-artist

288

Сьогодні ми розповімо про сайти, які будуть корисні для фахівців в CG-сфері.

1) Artstation — допоможе в будь-яку погоду знайти натхнення і однодумців. Також можна створити тут своє портфоліо і ділиться роботами. Великий ресурс, який регулярно переглядають як художники, так і роботодавці.

2) Mixamo — чудовий ресурс для аніматорів і моделеров. Тут можна створювати свої моделі, анімацію. Але найбільша його перевага в тому, що ви можете зробити тут авториг персонажу. Реєструєтеся, завантажуєте fbx і у своєму акаунті розставляєте маркери на суглоби у моделі. Далі генеруєш скелет і качаєш оновлений fbx. Весь процес займає не більше 15 хвилин.

7 корисних сайтів для CG-artist

3) Cgsociety — новини з теми CG, портфоліо художників. Корисно регулярно відслідковувати, що відбувається в світі графіки.

7 корисних сайтів для CG-artist

4) Pinerest — сайт для пошуку референсов. Просто вводите ключові слова за темою і знаходите все що душі завгодно: уроки, кисті, референси; можна сортувати їх за темами.

7 корисних сайтів для CG-artist

5) 3dtotal — багато уроків, корисностей, журналів і книг. Читати буде що. Цей сайт регулярно присвоює нагороди за кращі роботи, так що варто там засвітиться і показати себе людям.

7 корисних сайтів для CG-artist

6) Блог Andreas Deja — сайт для аніматорів. Веде його Andreas Deja, який 30 років пропрацював у Disney, а зараз ділиться своїм досвідом і знімає свої короткометражки. Тут можна знайти багато покадровых референсов з рухами, а також огляди відомих фільмів.

7 корисних сайтів для CG-artist

7) Polycount — плагіни, скетчбуки та туторіали! Класний і корисний ресурс, де завжди можна знайти багато цікавого.

7 корисних сайтів для CG-artist

Всім натхнення і крутих робіт! А який ресурс ти віддаєш перевагу?

Читайте в нашій попередній статті Houdini для моделювання і симуляції

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга та анімації.

Журналіст: Simply_Better