А роздрукуйте-но мені ось цю 3D-модель…

273

Christian Harries, власник найбільшого в світі магазину 3D-друку, вважає, що 3D-друк все більше стає мейнстрімом.

Чи стане iMakr новим Apple Store?

Магазин iMakr, розташований в Клеркенвелл, Лондон, є самим великим у світі магазином, присвяченим 3D-друку. У магазині, площею понад 700 кв. м, представлений широкий вибір 3D-принтерів, дизайнерських об’єктів і послуг, пов’язаних з 3D-печаткою.

Такий підхід дозволяє пройти весь шлях створення персоналізованих об’єктів від начерку до моделі, роздрукованого на 3D-принтері. І отримати цю модель можна за лічені години.

Точки 3D-друку

На час Різдва компанія відкрила точку 3D-друку в супермаркеті Selfridges, де всі бажаючі могли розпечатати повноколірний міні-копію себе, а не тільки ознайомитися з принадами 3D-друку. Акція настільки припала до душі відвідувачам, що в березні запустився проект повторно Harvey Nichols.

А роздрукуйте-но мені ось цю 3D-модель...

Референси, отримані з численних камер шляхом захоплення, дозволяють отримати ідеальну 3D-репліку об’єкта

Компанія iMakr розробила свій швидкий спосіб 3D-сканування, відмінний від стандартного більш тривалого ручного способу 3D-сканування, залежного від найменшого руху. Цей спосіб полягає в тому, що кілька фотографій знімаються з різних ракурсів, при цьому можна швидко і легко перемикатися між кількома сканерами.

Цей спосіб особливо підходить у випадку непосидючих дітей і тварин, які не можуть довго стояти в одній позі, а також у випадках, коли ви хочете отримати свою копію в кумедній позі або з дивною посмішкою.

Платформа для 3D-друку

Компанія iMakr також сприяла розвитку My Mini Factory, платформі, з допомогою якої люди можуть обмінюватися своїми розробками для 3D-друку в режимі онлайн. Сервіс, на відміну від інших вебсайтів, перевіряє якість завантажуваного контенту і має широку базу хайпольных об’єктів для скачування.

А роздрукуйте-но мені ось цю 3D-модель...

Сервіс My Mini Factory дозволяє власникам 3D-принтерів заробляти на друку авторських модельок

У той час як iMakr володіє цілим рядом 3D-принтерів, сервіс My Mini Factory дозволяє власникам 3D-принтерів заробляти на друку модельок, автори яких не мають доступу до 3D-принтера. Також у планах компанії-запуск платформи, яка дозволить заробляти не тільки власникам 3D-принтерів, але і дизайнерам, які розробляють дизайни для 3D-друку.

За словами компанії, вони націлені на те, щоб зробити 3D-друк такою ж повсякденною і природною річчю, як, скажімо відправка електронної пошти. «Ми можемо тільки уявити собі, куди приведе нас ця нова технологія, але ми впевнені, що це буде чудово», — iMakr.

Журналіст: Альона