Ад розверзнеться на консолях нового покоління 5 жовтня 2021 року

19

Компанії team17 і black matter оголосили про випуск сетевоготактического командного бойовика hell let loose , действиекоторого розвивається на полях другої світової війни при участиисотни осіб (50 на 50), на playstation 5 і xbox series x|s ужечерез місяць — 5 жовтня. До цього, з 16 по 20 вересня, пройдетоткритое бета-тестування проекту на системі ps5, доступне длявсех її власників. Як завжди, ми постараємося показати гру настриме.

Фактично, гра hell let loose спробує скласти прямуюконкуренцію умовно-безкоштовного багатокористувацького екшну enlisted від російської компанії gaijin entertainment.

Новий трейлер:

особливості гри

  • вся жорстокість війни в європі. У hell let looseпредставлені фрагменти битв на західному фронті в двох доступнихрежимах: «offensive» і «warfare».
  • автентичний стратегічний ігровий процес. У каждойкоманде бере участь півсотні гравців, розділені на три основнытипа: броньовойска, піхота і розвідка. Всі вони розділені на керовані офіцерами взводи, які, в свою чергу, підпорядковуються командуванню з одного старшого офіцера.
  • унікальна метаігра: тривалі битви замикають гравців на непостійній лінії фронту, що створює унікальний досвід імітації реальних військових дій.
  • зіграйте свою роль. Всього гравцям в hell let looseдоступно чотирнадцять ролей, від інженерів і медиків, до снайперів,бійців підтримки, командирів танків, навідників, мазути і такдалее. Всі ці бійці важливі на полі бою, коли знаходяться на своїх позиціях.