Адаптація diablo ii: resurrected під консолі

10

Все менше і менше часу залишається до офіційного релізу action / rpg diablo ii: resurrected, що є довгоочікуваним багатьма перевиданням другої частини знаменитої серії, і в світлі цієї події компанія blizzard продовжує ділитися подробицями про майбутню новинку.

Так, познайомивши раніше співтовариство з усіма доступними персонажами, на цей раз творці вирішили розповісти не стільки про самому фентезійному світі, скільки про особливості консольну версії гри. І в першу чергу мова зайшла про контролери, а точніше адаптацію управління і всіх основних складових геймплейного процесу, будь то пересування персонажа, вибір цілей, застосування здібностей або збір видобутку, під відмінне від клавіатури і миші пристрій введення команд. Крім того, розробники торкнулися і інших аспектів, обумовлених специфікою приставок і запитів їх власників.

Diablo ii: resurrected вийде буквально через півтора тижні, 23 вересня, одночасно на всіх заявлених платформах – пк, nintendo switch, xbox one, playstation 4, xbox series x / s, playstation 5.