Alexandre Troufanov

367

Олександр Труфанов – 3D-художник по персонажам в Ubisoft Montreal, працював над іграми серії Assassin’s Creed.

З раннього дитинства Олександр любив малювати, у старшій школі почав захоплюватися портретами. В 90-е стався CG-бум, і художник буквально закохався в комп’ютерну графіку. Перший досвід спілкування з 3D-графікою стався в 2001 р., коли він почав вивчати 3D-редактор Maya. З тих пір Олександр вирішив для себе, що хоче займатися створенням 3D-персонажів і почав розвиватися в цьому напрямку. Зараз художник працює у компанії Ubisoft, він брав участь у розробці таких проектів, як Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood і Assassin’s Creed: Revelations.

Головне, за словами Олександра, дотримуватися поставленої мети і не звертати уваги ні на що інше. «Якщо ви вирішили зайнятися моделюванням персонажів, але не вмієте розробляти концепти, то зверніться до навченому досвідом художнику на просторах Мережі з проханням використати його концепти. При цьому намагайтеся дотримуватися обраного шляху, не думайте, що хтось оцінить ваше портфоліо, якщо в ньому буде всього потроху. Сьогодні компанії цінують в першу чергу фахівців у своїй галузі, незалежно від того, наскільки багатозадачними вони будуть. А ще працюйте за межею можливого, тільки так ви зможете домогтися поставленої мети», — каже художник.

Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov Alexandre Troufanov

Читайте в нашій попередній статті інтерв’ю з Alessandro Baldasseroni.

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга, анімації та VFX.

Журналіст: Альона