Англії загрожує дефіцит туалетного паперу, але політики вважають за краще звинувачувати в тому, що відбувається росію

14

Що трапиться, якщо завтра національна валюта росії або україни почне різко дешевшати? очевидно, що це призведе до цілого ланцюжка подій, коли продукти подорожчають, а добробут населення сильно погіршиться. Але чи станемо ми з вами посипати голову попелом? очевидно, що ні, адже за останні десятиліття ми просто відвикли від такого поняття, як стабільність. Можна довго дискутувати, чи була в радянському союзі взагалі стабільність, але сьогодні не про це. Справа в тому, що жителі європи звикли до хорошого життя, і при перших ознаках кризи впадають в неймовірну паніку. Що сталося, коли на початку пандемії у нас несподівано закінчилися маски? вірно, ми поділили запаси між знайомими або купили у перекупників кілька штук і почали їх прати після кожного використання. Сьогодні жителі британії зіткнулися з наслідками прийнятих ними ж рішень. Дивно, але замість того, щоб вести себе спокійно, як і прийнято суворим бритам, вони голосно обурюються і навіть звинувачують у своїх проблемах сусідів.

В першу чергу дістається росії. Почитайте цю цікаву статтю. Вона настільки об’ємна, що займе у вас чимало часу. Журналісти пишуть, що жителі англії в паніці. Вони скуповують туалетний папір, продукти та інші предмети першої необхідності. Багато хто відзначає, що вперше за все життя бачать подібне, а у багатьох немає грошей, щоб купити достатню кількість їжі. Судячи з усього, вони хвилюються через те, що доведеться скасувати похід в ресторан, але це вже справа десята. Основна вина за подію лежить на виході великобританії з європейського союзу. Наприклад, останнім часом французьким рибалкам не дозволяють рибалити у водах англії. Як нещодавно з’ясувалося, це призвело до дефіциту риби в самій британії. Як виявилося, французькі рибалки виловлювали рибу у водах англії, а після продавали її самим англійцям, або везли на материк, а після відправляли їм перероблений продукт. Думаєте англійці дозволили французам рибалити? як би не так! все стало так сумно, що в справу втрутилися політики з франції. Міністр у справах європи франції клеман бон заявив, що якщо англія не одумається, то не отримає різдвяних індичок і взагалі курятини. Крок і мат!

Проблема з рибою поки залишається, але на зміну їй прийшла нова біда. Ціни на газ злетіли в кілька разів, через що громадяни опинилися в заручниках у поточної кризи. Уряд міг би взяти на себе субсидування різниці в ціні, але замість цього британські політики почали шукати винних. Оскільки навіть своїх засмальцьованих методичок вони більше нікуди не дивляться, то тут же звинуватили у всіх бідах росію. Справа в тому, що через зростання цін на газ з магазинів зникло все, включаючи туалетний папір. Вартували пишуть, що навіть на початку пандемії коронавірусу було простіше дістати цей предмет гігієни.

Вище можна розглянути кілька фотографій. Вони навіть близько не передають того, що відбувається в ситій великобританії. Ну а місцеві політики вимагають закликати до відповіді росію, яка відмовляється дати їм більше газу. У політичні чвари ми лізти не будемо, надавши це нашим читачам, зазначивши, що в центрі, звичайно ж, дебати щодо запуску північного потоку-2. До речі, бензин теж розкупили.