Анонсовано вихід збірки prinny presents nis classics volume 2 на switch і pc

17

Видавець nis america анонсував вихід збірки prinny presents nisclassics volume 2 на nintendo switch і pc (steam) навесні 2022 року.збірник включає дві гри-makai kingdom: reclaimed and rebound і pp: unlosing ranger vs. Darkdeath evilman.

Офіційний опис гри makai kingdom: reclaimed і rebound:

Гра makai kingdom: reclaimed and rebound зосереджена навколо лорда зетти, майстра тактичної війни, і його прагненнявторгнутися і повернути собі світ пекла. Використовуючи хитріестратегіі, надпотужну магію і широкий спектр безумногосмертоносного зброї, лорд зетта прагне взяти під контроль землісвоїх ворогів. Використовуючи унікальну особливість цієї бойової системи, ви можете закликати свою армію через систему запрошення, щоб вона виконала ваші накази на полі битви і здолала ваших ворогів!

Zhp: unlosing ranger vs. Darkdeath evilman подарує вам новиевпечатленія за допомогою ультимативної системи налаштування персонажа, що дозволяє вам зробити героя своїм від кінчиків пальців до носа!створений спеціально для того, щоб боротися з ворогами, вашперсонаж також створить базу і прокладе собі шлях через множествокарт, кожна з яких генерується випадковим чином і являетсячастью вашої власної унікальної історії!