Антивірус AVG Internet Security

270

У цій статті представлений огляд на безкоштовний антивірус AVG Internet Security.

Продовжуємо наш огляд безкоштовних антивірусів. Сьогодні мова піде про антивірусом продукті компанії AVG AVG Internet Security. Очевидною перевагою AVG Internet Security є невисока вимогливість до ресурсів ПК. Цей антивірус буде хорошим рішенням для “слабких” комп’ютерах. Він не сильно впливає на завантаження системи, практично не використовує процесор, вимагає для своєї роботи мінімальна кількість пам’яті і найголовніше – є повністю безкоштовним. AVG Internet Security містить у собі досить потужний пошуковий модуль, хороший захист при роботі в інтернеті, зручну функцію «Антиспам», «Брандмауер».

Установка і інтерфейс

Безкоштовно завантажити AVG Internet Security можна з офіційного сайту розробників.

AVG Internet Security працює по системі LinkScanner, що включає в себе декілька важливих компонентів:

1) «Захист пошуку» – відображення значків із результатами пошукових систем (Google, Yahoo!, Bing, Yandex). Це призначено для того, щоб попередити користувача про небезпеку даних сайтів.

2) «Захист серфінгу» – аналіз веб-сайтів, які можуть містити в собі експлойти, шахрайство, фішинг, шкідливі програми і віруси.

3) «Захист онлайн» – перевірка сторінок, які були відвідані для завантаження файлів з метою визначення їх небезпеки або навпаки.

Антиспам дуже зручний у використанні антивіруса AVG, легко інтегрується з Outlook Express.

А Фаєрвол встановлюється і робить налаштування самостійно і без зайвих проблем. Користувачеві не доведеться вручну робити настроювання програми. Також не доведеться вручну оновлювати її і платити за її використання.

Основними плюсами антивіруса AVG Internet Security є швидке сканування, легковагість і гарне визначення шкідливих програм. Тому можна з упевненістю сказати, що антивірус AVG Internet Security можна вважати надійним і зручним у використанні.

 

Адміністрація сайту Висловлює подяку автору за статтю freelancer_alexei.

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому .

Джерело: http://softik.net.ua/