Asus представила професійні 14-і 31,5-дюймові монітори серії proart

98

Компанія asus анонсувала два нових монітори серії proart: професійну модель proart display oled pa32dc з діагоналлю 31,5 дюйма, а також портативний 14-дюймовий дисплей proart display pa147cdv. Перший оснащений вбудованим калібратором для автоматичної настройки передачі кольору, другий-аналоговим контролером asus dial і віртуальною контрольною панеллю (virtual control panel) для максимальної зручності роботи в сумісних програмних продуктах adobe.

Джерело зображень: asus

В основі proart display oled pa32dc використовується oled-матриця, яка підтримує роздільну здатність 4k (3840х2160 пікселів), формат hdr і контрастність 1000000:1, що відповідає вимогам стандарту vesa displayhdr 400 true black. Час відгуку дисплея складає всього 0,1 мс. Виробник заявляє для новинки 99-відсоткове охоплення колірних просторів dci-p3 і adobe rgb, і точність передачі кольору deltae<1. Екран підтримує 10-бітну глибину кольору і різні формати hdr.

Вбудований в монітор калібратор використовує програмне забезпечення proart 2.0 і сумісний з популярними професійними додатками для налаштування передачі кольору calman і light illusion colourspace cms.

Виробник зазначає, що кожен екземпляр proart display oled pa32dc проходить фабричну калібрування передачі кольору в режимах hdr і sdr. Ще однією цікавою особливістю даного монітора є можливість відправляти користувачеві нагадування про необхідність повторного калібрування. Крім того, новинка оснащена вбудованою ручкою для зручного перенесення.

У свою чергу портативний 14-дюймовий надширокоформатний монітор proart display pa147cdv зі співвідношенням сторін 32: 9 володіє сертифікацією calman.

Новинка, побудована на матриці ips, може використовуватися в якості другого дисплея ноутбука, дозволяючи значно розширити екранний простір для роботи. А за рахунок підтримки сенсорного введення розширюються і способи взаємодії з комп’ютером. Новинка підтримує введення з розпізнаванням до 10 одночасних торкань, а також працює зі стилусами.

Виробник заявляє для дисплея 100-відсоткове колірне охоплення колірного простору srgb і фабричну калібрування кольорів.

В оснащення proart display pa147cdv входять два роз’єми usb-c, які можна використовувати для одночасної передачі аудіо – і відеосигналу, а також електроживлення всього по одному кабелю. Крім того, новинка отримала hdmi-роз’єм.

Завдяки наявності підставки дисплей можна встановити під максимально комфортним для роботи кутом.