Асистент google отримав “швидкі фрази” і скоро нам не потрібно буде говорити» окей google ” щоб зупинити будильник або таймер, прийняти або завершити телефонний дзвінок

13

Компанія google продовжує розширювати можливості голосового управління android смартфонами, планшетами і пристроями розумного будинку за допомогою її фірмового віртуального асистента .

Цього разу до переліку можливостей голосового помічника було вирішено додати так звані «швидкі фрази» (quick phrases). Що це таке?

Це ніщо інше, як звичайні голосові команди, але без необхідності попередньої ключової фрази «окей гугл» або «ей гугл». За допомогою швидких фраз можна, наприклад, зупинити будильник або таймер, просто вимовивши команду «стоп». Ви також можете прийняти телефонний дзвінок за допомогою команди “відповісти «або скасувати вхідний дзвінок за допомогою команди»відхилити”.

Як це часто буває, зараз ця можливість знаходиться на етапі попереднього тестування і доступна обмеженому колу власників android пристроїв. Функціонал також поки обмежений можливостями управління будильниками і таймерами, а також телефонними викликами.

Перевірити наявність цієї можливості на своєму смартфоні або планшеті ви можете зайшовши в налаштування асистента, де повинен з’явитися відповідний пункт «швидкі фрази» (quick phrases), який ви бачите на знімку екрану вище.

Джерело

схожі матеріали: