Autodesk Innovation Awards Russia 2014

199

Конкурс інноваційних проектів від Autodesk.

Компанія Autodesk запрошує архітекторів, конструкторів, інженерів та інших фахівців, які професійно займаються проектуванням і працюють у Росії, брати участь в конкурсі інноваційних робіт, виконаних з застосуванням програмних продуктів Autodesk.

Дедлайн

Прийом робіт закінчується 15 вересня 2014 року. Оголошення переможців конкурсу відбудеться в рамках Autodesk University Russia 2014, який пройде 1-2 жовтня 2014 року в Москві в Конгрессно-виставковому центрі «Сокільники».

Учасники

У конкурсі беруть участь організації, зареєстровані на території Російської Федерації, а також фізичні особи, громадяни РФ, які володіють правами на використання комерційної ліцензії ПО Autodesk.

Номінації

Роботи на конкурс приймаються в наступних категоріях:

Цивільне будівництво

Нафтогаз/Енергетика/Промислове будівництво

Об’єкти інфраструктури

Машинобудування/Промисловий дизайн

Анімація, візуалізація та відеоефекти

Вільна номінація

Призи

Головний приз конкурсу – поїздка представника компанії-переможця на конференцію Autodesk University 2014, яка відбудеться 2-4 грудня 2014 року в Лас-Вегасі, США. Autodesk University – найбільше і найбільш значущий захід для всіх користувачів програмних продуктів Autodesk, щорічно збирає тисячі користувачів зі всього світу. Тут ви зможете отримати не тільки незабутні враження, але і безліч корисної інформації, в тому числі одним з перших дізнатися про можливості наступного покоління програмних продуктів Autodesk.

Цінними призами будуть нагороджені переможці у всіх номінаціях.

Докладніше.

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скулптинга, анімації та VFX.