Безкоштовний антивірус для компютера — Avira Free Antivirus.

109

У цій статті представлений огляд на безкоштовний антивірус — Avira Free Antivirus.

У цій статті продовжуємо огляд безкоштовних антивірусів. Наш сьогоднішній герой — безкоштовний антивірус Avira Free Antivirus.

Компанія Avira вже протягом багатьох років розробляє ПЗ для забезпечення безпеки комп’ютерів. З кожним днем онлайн база вірусів поповнюється все новими знайденими погрозами. Тому Avira Free Antivirus є відмінним захисником для вашого ПК. Його надійність перевірена багатьма тестами серед найбільш сучасних і просунутих антивірусів. І з кожним роком Avira Free Antivirus показує досить високий результат.

Завантаження антивірусу

Завантажити Avira Free Antiviruss можна безкоштовно з офіційного сайту компанії. Після завантаження переходимо до установки. Після запуску установки програма виконує витяг файлів і перевіряє встановлене на сумісність. Далі слідуємо інструкціям у вікні установки. В кінці нам запропонують визначити основні налаштування для антивіруса. Натискаємо «Скасування» і запускаємо програму.

Далі натискаємо «Сервіс» -> «Налаштування» і починаємо повну настройку програми. У лівому верхньому куті перемикаємо антивірус в експертний режим і відкриваємо вкладку System Scanner.

Для забезпечення повної безпеки комп’ютера будемо вибирати максимальні параметри захисту, тому ставимо всі галочки у додаткових налаштуваннях праворуч. Ставимо середній пріоритет сканування і вибираємо перевірку всіх файлів.

Клацаємо наступну вкладку. Самим дієвим методом є приміщення файлу в карантин (тобто його знешкодження), а потім спроба лікування файлу з можливістю відновлення даних. Якщо спроба провалилася, залишається одне рішення – видалення шкідливого (зараженого об’єкта. Тому в блоці «При виявленні» вибираємо «Автоматично» і наступні параметри:

У вкладці Архіви ставимо всі галочки і залишаємо максимальну глибину рекурсії за замовчуванням, щоб не збільшувати час перевірки комп’ютера.

У винятках ви можете вказати процеси або файли, які позначаються антивірусом як шкідливі, хоча такими не є.

Далі включаємо функцію евристики — ставимо галочку біля «Евристичне виявлення вірусів».

І також активуємо виявлення AHeAD — «Активувати AHeAD» -> «Високий рівень виявлення».

Це підвищить виявлення навіть самих незвичних вірусів і визначення нових.

Звіт залишаємо за замовчуванням, але ви можете вибрати на свій розсуд.

Realtime Protection — це сканування комп’ютера у фоновому режимі.

Для сканування комп’ютера при будь-яких діях, ставимо галочку біля «Під час читання і запису, а також не забуваємо вибрати «Всі типи файлів і сканування архівів («Перевіряти архіви»). Налаштування архівів залишаємо за замовчуванням. Далі робимо аналогічним методом.

Оновлення радимо налаштувати автоматичне — це пункт 2 у вкладці «Оновлення продукту».

А ось перезавантаження краще зробити ручної пункт «Запит, потрібно перезавантаження» у вкладці «Налаштування перезавантаження».

 

Якщо ви використовуєте проксі-сервер, його необхідно вказати у меню «Веб-сервер» -> «Проксі-сервер».

У вкладці «Безпека» і «WMI» ставимо скрізь галочки.

А після вкладку «Події» залишаємо все за замовчуванням.

Залишилося тільки натиснути кнопку «Прийняти» і «ОК».

Налаштування завершено!

P. S. Не забувайте робити повну перевірку системи і чистити карантин не рідше, ніж 1 раз в 2 тижні. Найкраще буде, якщо ви зробите повну перевірку системи відразу після установки.

Адміністрація сайту Висловлює подяку автору за статтю Web-Alex.

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому .

Джерело: http://skisoft.com.ua/