Біллі айліш, зомбі в червоних погонах і наці-некроманти-це новий трейлер vanguard

9

Ну хоч десь call of duty не забула про історично вірну репрезентацію другої світової.

Студії treyarch і sledgehammer розробляють традиційний зомбі-режимcall of duty. На цей раз тему задає vanguard – гравці отримають чергову історію про загиблих солдатів другої світової, піднятих окультистами третього рейху.

Підпорядкування мертвих в черговий раз стало останнім шансом для переможених нацистів. На ризиковану угоду з демоном зважився оберфюрер вольфрам фон ліст – його тягнуть жертви сталінграда в якості потенційної армії мерців, з якою він підкорить європу. Але і сили союзників теж не такі прості. Їм на допомогу прийдуть грубі стародавні боги з іншого виміру.

Насправді, до кінця незрозуміло хто хороший і хто поганий – всі страшні, кострубаті і схильні маніпулювати людьми, які ризикнули доторкнутися до їх артефактів. В обмін на служіння і вислуховування дурних жартів, прибульці нагородять своїх послідовників магічними здібностями на зразок вогняних куль і крижаних вибухів.

Всесвіт з зомбі заснована на тій же історії, що і режим дляblack ops cold war, але вже з новими персонажами. Розробники обіцяють приємний досвід для новачків і ветеранів, оберемок унікальних свіжих ігрових елементів і інші приємності. Забігаючи вперед, чекаємо безкоштовних оновлень і безкоштовних вихідних тільки для зомбі-режиму.

Реліз гри призначений на 5 листопада 2021 року.