Bioware відсвяткує 10 років the old republic перевипуском легендарних трейлерів

17

Це просто красиво.

star wars: the old republic відзначає ювілей. Bioware знає про всі слабкості фанатів гри, тому підготувала чудовий подарунок – реліз 4k-версій всіх ігрових сінематіков.

Трейлери створені при участіblur studio, відомої по приводять гравців в трепет роликам для the elder scrolls online, warhammer, destiny 2 і іншим іграм від великих видавців.

Першим реставрацію пройшов найперший сінематік, що вийшов за два роки до релізу гри. У ньому армія ситхів атакує храм джедаїв на корусанті, запускаючи черговий цикл нескінченного насильства в далекому всесвіті.

10 років тому bioware вловила важливість релізу сінематіков, вивівши затверджену blizzard формулу розповіді на новий рівень. Blur, звичайно, майстри, але без сюжетної основи подібні ролики проходять повз пам’яті. Як підсумок, фанати всесвіту отримали запам’ятовується і насичений набір роликів майже на 20 хвилин.

Ймовірно, фіналом року стане випуск кінематографічного трейлера по мотивамlegacy of the sith, восьмого і найсвіжішого доповнення до the old republic, де дарт малгус в черговий раз поведе поплічників в атаку на республіку.

Якщо ви забули, хто такий цей малгус, чому всі і скрізь б’ються, чому космічні чарівники змінили халати на броню і в якому столітті відбуваються битви на світяться палицях,bioware милостиво пропонує короткий рев’ю за ключовими подіями старої республіки.

Основні події святкування ювілею стартують після релізу legacy of the sith – вихід доповнення призначений на грудень 2021 року.