Біткоіни впав нижче $50 тисяч — криптовалюта втратила майже 10% ціни за день

21

Вартість біткоіни різко обвалилася, втративши більше $5 тисяч (близько 10% від курсу на початок дня). На момент написання даної замітки, ціна криптовалюта становила $47,4 тисячі. Про це свідчать дані google finance.

Джерело: google finance

У моменті ціна криптовалюта і зовсім знижувалася до рівня в $43,1 тисячу. Причина сьогоднішніх стрибків курсу поки неясна. Відзначимо лише, що відбулися вони на тлі початку експлуатації криптовалюта в якості офіційного платіжного засобу в сальвадорі.

Нагадаємо, що в червні парламент сальвадору прийняв закон про визнання біткоіни законним платіжним засобом в країні нарівні з колишньою «місцевою» валютою — доларом сша. У документі було зазначено вимогу про створення необхідної інфраструктури протягом 90 днів, щоб криптовалюта можна було розраховуватися за будь-які товари. З 7 вересня закон набув чинності.

Генеральний директор valkyrie investments лія уолд (leah wald) заявила, що ринок логічно відреагував на оголошення сальвадору. За її словами, ринок врахував прийдешні зміни раніше. “оголошення не мало великого впливу на курс [..] тому що населення сальвадору менше, ніж нью-йорка. Крім цього, в заяві не було подробиць, тому неясно було як це буде реалізовано», — заявила уолд.