Blizzard взялася за очищення world of warcraft від “скандальних” пасхалок

14

Ще недавно blizzard entertainment вважалася однією з найбільш шанованих компаній в індустрії. На жаль, ніщо не вічне: недавня низка скандалів, пов’язаних з поведінкою співробітників студії, позначилася на репутації гіганта. Ситуацію вже не зміниш, але фірма все одно хоче злегка виправити становище за допомогою патчів для своїх старих хітів.

Нещодавно blizzard офіційно оголосила, що джессі маккрі, ковбой з overwatch, змінить ім’я-дизайнер рівнів, на честь якого назвали героя, нещодавно став персоною нон-грата. Як виявилося, подібні правки торкнулися і world of warcraft: уважні геймери помітили, що після недавніх оновлень деякі npc, предмети і навіть ефекти тепер звуться інакше.

  • маршал маккрі тепер маршал петтерсон; аналогічно “рукавички маккрі для поєдинків» тепер називаються” рукавички петтерсона для поєдинків»;
  • «непристойний любовний роман: „бурхливе море“», як з’ясувалося, написав якийсь ноа скрайберсон, а не лоуренс е. Крафт (це був кивок у бік дизайнера wow джонатана лекрафта);
  • джессера з мак ‘ арі перейменували в маатпарма (пов’язані з ним квестові предмети теж);
  • головний писар барріга (відсилання до режисера diablo iv луїсу барриге) став головним писарем киннедием;
  • дварф джессуп маккрі тепер відгукується на ім’я джессуп кармарн;
  • истязатель лекрафт перетворився в мучителя альфонса.

Що цікаво, судячи зі спостережень фанатів, правки випускають по черзі – в world of warcraft ще залишилися деякі нагадування про маккрі та інших неугодних, в тому числі цілі локації, названі на честь колись шанованих (нині звільнених) розробників. Цілком можливо, до кінця року з mmo виріжуть всі подібні пасхалки. Нагадаємо, сама blizzard крім усього іншого зареклася увічнювати таким чином реальних людей в своїх релізах.