Боббі котик попросив раду директорів зменшити його зарплату на 99,96% і відмовився від бонусів

26

Судовий процес щодо blizzard триває. Студія направила свої сили на вирішення виниклих труднощів. Одним з кроків стало скасування blizzconline 2022. Осторонь не залишився і директор activision blizzard боббі котик. У черговому листі він розповів про подальші плани керівництва і про те, як він особисто збирається брати участь в цьому.

  • боббі котик попросив раду директорів зменшити його зарплату до мінімальних 62 500 доларів на рік. Поки йде розгляд, директор activision blizzard відмовляється від додаткових грошових виплат і бонусів. Особистий капітал боббі котика становить 600 мільйонів доларів.
  • ceo activision blizzard зазначив, що попереду багато роботи і всі сили компанії кинуті на поліпшення умов праці та ліквідацію дискримінації та іншого неналежного ставлення.

я щиро бажаю, щоб надалі жоден співробітник не постраждав від неналежного ставлення. Постраждалим приношу вибачення. Обіцяю, що ми зробимо все можливе, щоб працювати було комфортно.

Боббі котик, ceo activision blizzard

У листі боббі котик поділився п’ятьма новими ініціативами, які незабаром будуть впроваджені в activision blizzard.

  • абсолютна нетерпимість до образ . Згідно з новою ініціативою, співробітника, який буде викритий в домаганні, образі або дискримінації, чекає звільнення.
  • зняття обмежень на висунення звинувачень у харрасменті або дискримінації . Співробітники мають право подавати заяви про домагання і дискримінації безпосередньо до суду, минаючи арбітраж.
  • справедлива винагорода співробітників незалежно від гендерної приналежності . Особливо наголошується, що в 2020 році жінки заробляли в середньому трохи більше чоловіків.
  • за п’ять років кількість співробітників-жінок і небінарних персон має збільшитися на 50% . Activision blizzard також інвестує 250 мільйонів доларів для залучення талановитих людей з різних соціальних груп.
  • регулярна публікація звітів про стан справ у підрозділах компанії .

27 жовтня стало відомо, що activision blizzard намагалися через суд призупинити розслідування про харассмент і домагання, але їм відмовили. Видавець звинуватив каліфорнійський департамент справедливого працевлаштування та розміщення (dfeh) у знищенні доказів, які могли б використовуватися для захисту в суді.