Боротьба з чітерами, кроссплей і обмеження трасування променів: кадзунорі ямауті поділився новими подробицями gran turismo 7

22

Керівник студії polyphony digital кадзунорі ямауті (kazunori yamauchi) в інтерв’ю кільком порталам поділився новими подробицями gran turismo 7 і пояснив, чому одиночним режимам в грі знадобиться з’єднання з інтернетом.

Джерело зображень: sony interactive entertainment

Нагадаємо, разом з точною датою виходу gran turismo 7 минулого тижня стало відомо, що кампанія, редактор ліврей, фоторежим «види» і розділ «кафе gt» в новій грі зажадають підключення до мережі.

Як розповів ямауті виданню eurogamer, на такий захід polyphony digital пішла в рамках протистояння читерам, щоб не допустити в gran turismo 7 можливість модифікації збережених даних.

Час і погода в gran turismo 7 будуть змінюватися в реальному часі

До того ж ямауті підтвердив, що в gran turismo 7 з’явиться кроссплатформенний мультиплеер між ps4 і ps5. З точки зору наповнення версії для обох консолей також будуть ідентичні.

Заявлена з самого анонса трасування променів, як зізнався розробник в розмові з журналістом японського сайту game watch, буде доступна під час повторів і при перегляді машин в гаражі.

У gran turismo 7 повернеться тюнінг автомобілів

Крім того, ямауті обмовився, що система пошкоджень в gran turismo 7 буде практично аналогічною присутньої в gran turismo sport. Розробка проекту почалася ближче до кінця 2017 року.

Gran turismo 7 надійде в продаж 4 березня 2022 року для ps4 і ps5. Ямауті називає нову частину одночасно “кульмінацією серії»і” початком складної місії по уміщенню всієї широти автомобільної культури в одну відеогру”.