Браузер Opera Touch став доступний для iPhone

265

Мобільний браузер Opera Touch, що з’явився раніше на пристроях Android, тепер також доступний для айфонів.

У супроводжуючому релізі компанії Opera браузер заявлений в якості носія високотехнологічних і естетичних функцій, що повністю співпадає з потребами власників продукції Apple.

Управління однією рукою

Компанія анонсувала новий Opera Touch для iPhone як оптимальний інструмент для управління телефоном тільки однією рукою. Заявлений конкурент браузера Safari зможе зацікавити власників «яблучних» пристроїв без наявності кнопки Home, тобто моделей iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max.

Для iOS-пристроїв вийшов браузер обладнаний аналогічним інтерфейсом, що дозволяє управлятися з девайсом однією рукою, як і представлений у квітні Opera Touch для системи Android. Інструменти браузера дозволяють оперативно запускати пошук, переглядати екран в різних напрямках, переходити між вкладками, відкриваючи і закриваючи їх.

Раніше випущений браузер Opera Touch для пристроїв на базі Android був удостоєний нагородою 2018 року – премія присуджена за розробку інтерфейсу, здатного забезпечувати оптимальне рішення проблем, з якими власники розумних телефонів стикаються кожен день.

Заявлені функції

Opera Touch для айфонів оснащений рядом інструментів, які забезпечують його ефективне застосування, наголошується в релізі. Так, в число корисних для користувачів опцій, заявлених розробниками, входять:

  • швидкий запуск пошуку відразу після відкриття браузера;
  • основні функції браузера можна за допомогою кнопки швидкодії; кнопка забезпечує доступ до нещодавно відвіданих сторінок, роблячи також простіше перемикання між ними. У цьому полягає відмінність від стандартного розташування вкладок у вигляді списку, сформованого за часом їх створення;
  • інструмент Flow для взаємодії та обміну різним контентом (фото, нотатками, повідомленнями і т. д.) між мобільним і настільним Opera без необхідності зайвий раз використовувати логін і пароль;
  • адаптація браузера під запити, коли добірка цікавих вкладок автоматично з’являється на стартовій сторінці;
  • наявність блокування реклами з вбудованою інструментом захисту від сайтів, що використовують потужності чужих пристроїв для видобутку криптовалют (криптоджекинга).

Розробники Opera, вбачаючи в якості головного мобільного конкурента браузер Safari, зробили порівняльний аналіз двох систем. Згідно з їх звіту, при візуальному порівнянні стартова сторінка Opera Touch виглядає сучасніше, при цьому підлаштовується під запити користувача, відображаючи не тільки найбільш відвідувані сайти, але і останні створені вкладки в настільному браузері.

Джерело: http://pcforsage.com.ua/