Cd projekt red: next-gen версії cyberpunk 2077 і witcher 3 вийдуть в цьому році

23

Виручка cd projekt зросла на 29% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Незважаючи на це, чистий прибуток компанії впав на 28% в річному обчисленні, що в першу чергу пов’язано з витратами на підтримку cyberpunk 2077 і розробку доповнення до нього.

Незважаючи на всі складнощі з cyberpunk 2077, виконавчий директор cdpr адам кічіньскій підкреслив, що компанія вірить в майбутні проекту і має намір розкрити весь його потенціал. На даний момент чверть співробітників cd project red (160 осіб) задіяна в створенні першого великого доповнення для гри. При цьому ніяких подробиць про новий dlc і дату його виходу не повідомляється.

Cd project розповіли, що next-gen версії cyberpunk 2077 і witcher 3 плануються до виходу до кінця 2021 року. При цьому, в компанії відмовляються давати які б то не було гарантії, посилаючись на”досвід попереднього року”.

що стосується cyberpunk 2077, наша мета – випустити некстген-версії гри в кінці 2021. Однак розробка теж все ще триває, і ми не можемо бути повністю впевнені в тому, що дата релізу не зміниться. Проте поки що ми плануємо випустити обидва тайтла в кінці року, але на даний момент називати більш точні дати я не хочу.

Міхал новаковскі, віце-президент з розвитку cd projekt

Якщо над next-gen патчем для cp2077 займається безпосередньо cdpr, то над оновленням для witcher 3 працює saber interactive, яка раніше займалася портом пригод геральта на nintendo switch.

Також зі звіту видно, що cd projekt red перевели близько 70 співробітників на ще не анонсовані проекти. Але після досвіду з cyberpunk 2077 очікувати, що компанія зробить ранній анонс, не доводиться.