Чарівна Герміона Грейнджер

321

Guzz Soares розповідає, як він створював стилізовану адаптацію Герміони Грейнджер.

Ця робота базується на концепті Fabio Valle і є частиною проекту Daily Sketches, якого я дотримувався весь рік. В роботі я використовував ZBrush, 3ds Max і Photoshop.

Моделювання персонажа

Почав я з того, що створив базової геометрії за допомогою ZSpheres. Далі я продивайдил її необхідну кількість разів, щоб отримати достатню роздільну здатність для ліплення. Потім за допомогою пензля Move я виліпив загальний силует і приступив до опрацювання очей і рота.

Чарівна Герміона Грейнджер

Скульптинг персонажа

Моделювання коміра

Для скульптинга одягу я замаскував базовий меш, а потім витягнув з нього новий. Далі перейшов до ліплення комірця з допомогою кистей Dam_Standard і ClayBuildUp.

Чарівна Герміона Грейнджер

Скульптинг коміра

Моделювання блузки

Після того, як я закінчив з коміром, то використовував кисть Dam_Standard для того, щоб намітити блузку Герміони. Потім пензлем ClayBuildUp надав блузці обсяг. Далі відредагував силует пензлем Move.

Чарівна Герміона Грейнджер

Скульптинг блузки

Моделювання краватки

З існуючої геометрії светри я створив нову, яка стала краваткою. За допомогою кистей Move і Inflate я надав їй бажану форму. Для створення емблеми Ґрифіндору створив кастомний альфу на підставі чорно-білої картинки, знайденої на просторах Мережі. Потім по цьому зображенню створив маску і за допомогою кисті Inflate надав емблемі обсяг.

Чарівна Герміона Грейнджер

Скульптинг емблеми Ґрифіндору

Моделювання волосся

Моделювання волосся я почав зі сфери, створеної поверх голови. Потім пензлем CurveLineTube почав витягати окремі пасма. Після цього я надав їм необхідну форму пензлем Move і з допомогою Dynamesh об’єднав з волоссям.

Чарівна Герміона Грейнджер

Скульптинг волосся

Шейдер

Створення шейдера глини було зовсім нескладним. Я трохи пограв з налаштуваннями карти BerconNoise (безкоштовний плагін), щоб створити варіації карти Bump, потім додав карту VRayDirt, щоб домогтися деякого розмаїття Diffuse.

Чарівна Герміона Грейнджер

Налаштування шейдера Clay

Налаштування світла і камери

У кожної створюваної сцені я окремо налаштовую світло. В цьому випадку я розташував світильник вгорі. Крім того, я люблю працювати з фотореалістичними камерами, тому вирішив використовувати лінзу типу Telephoto з фокусною відстанню 200 мм.

Чарівна Герміона Грейнджер

Налаштування світла і камери

Фінальна картинка

Після невеликої корекції фонового в Photoshop я нарешті отримав бажаний результат.

Чарівна Герміона Грейнджер

Фінальна картинка

Читайте в нашій попередній статті про те, як створити чотириногого монстра в ZBrush.

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга, анімації та VFX.

Журналіст: Альона

Джерело