Черговий шедевр Dreamworks і нові технології

258

Розповідь про те, як «Будинок», новий мультфільм студії Dreamworks, створювався за допомогою технології Apollo.

Dreamworks не просто йде в ногу з часом, а задає тон сучасної мультиплікації. Новий мультфільм студії є інноваційним як з точки зору стилю, так і технології. Унікальні характерні риси і вражаючий дизайн роблять інопланетян бувов унікальною расою.

Концепція інопланетного вторгнення представлена в мультфільмі незвично – прибульці захоплюють Землю мирно, переселяючи людей в тематичні парки. Але маленькій дівчинці Дар, власниці реалістичних кучериків, вдається втекти і познайомитися з бувом Про, то і справа що попадає в халепи. А далі героям належить відповідальна місія – врятувати Землю.

Передова технологія

Черговий шедевр Dreamworks і нові технології

Шейдинг і освітлення зайняли шість довгих місяців

Передовими мультфільм і бувы стали завдяки Apollo – новій платформі студії.

Першим мультфільмом, створеним на Apollo, був «Як приручити дракона 2». Робота з платформою побудована в інтуїтивно зрозумілій формі, художники можуть працювати з даними легко і швидко, контролюючи робочий процес. Фінальний результат візуально виглядає яскравіше і краще сприймається аудиторією.

Черговий шедевр Dreamworks і нові технології

Прибульці, в залежності від настрою, змінюють колір шкіри, що серйозно ускладнило анімацію

Двома ключовими складовими платформи Apollo є Premo та Torch, не без допомоги яких став можливим прорив «Вдома».

Premo – один з основних компонентів Apollo є анімаційним інструментом, завдяки якому художники, озброївшись планшетом зі стилусом, можуть працювати з високо деталізованими персонажами в режимі реального часу. Це, безсумнівно, прискорює творчий процес, роблячи його більш ефективним.

Torch – інструмент освітлення, що дозволяє сотням художникам одночасно працювати з однаковими файлами, здійснюючи тисячі ітерацій.

Стати своїм персонажем

Черговий шедевр Dreamworks і нові технології

З допомогою Apollo можна повністю сфокусуватися на персонажі, розробити його унікальну манеру поведінки

«На мій погляд, Apollo самий революційний софт, який я коли-небудь бачив. Тепер аніматори можуть працювати відразу з усією сценою в режимі реального часу. Це дуже зручно і просто, як аніматор з маріонетками. Складно уявити, як вони працювали раніше», — Mahesh Ramasubramanian, супервайзер по VFX.

Jason Reisig, провідний аніматор мультфільму, брав участь у розробці Apollo. «Нам потрібно було створити інтуїтивно-зрозуміле і просте у використанні. Apollo дуже сильно допоміг у виробництві «Будинку», оскільки дизайн мультфільму був задуманий простим, а стиль невагомим, чого не можна було сказати про геометрії, з якою ми працювали».

Черговий шедевр Dreamworks і нові технології

Найбільше Jason’у сподобалося анімувати сцени з Дар і Про, де два персонажа взаємодіяли один з одним, граючи на відмінностях один одного

Трейлер

Читайте в нашій попередній статті про те, який анімаційний софт стоїть за яскравою реальністю мультфільму «Як приручити дракона 2».

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга, анімації та VFX.

Журналіст: Альона

Джерело