Chrono cross? xenogears? ірландська співачка ava взяла участь у створенні великого ремейку для playstation 5-анонс в грудні

11

Ірландська співачка і автор пісень еабха макмахон , більш відома під сценічним псевдонімом ava , написала трек для великого ремейка гри для playstation , який буде анонсований в грудні. Про це артистка повідомила під час інтерв’ю на ірландській радіопрограмі the lunchbox.

“нещодавно я разом з майклом макгліном записала пісню до гри для playstation”, – розповіла ava під час нового випуску the lunchbox від 7 жовтня.

У відповідь на прохання ведучого джеффа харріса розповісти детальніше, ava уточнила, що записала трек приблизно півтора роки тому, відразу після початку пандемії. Попрацювати над музикою співачку запросив композитор майкл макглінн, якому потрібен трек ірландською мовою для якогось ремейка гри. За її словами, мова йде про великий проект, але деталі розголошувати поки не можна.

“майкл макглінн зв’язався з нами і сказав: «слухай, ми пишемо музику для ремейка гри на playstation». Він раніше часто цим займався, багато писав для різних ігор, які дуже відомі. Але сама я взагалі-то не геймер”.

” гра буде анонсована на різдво. Я вже чула про неї, і мені підтвердили, що це великий проект”.

Майкл макглінн і його музичний ансамбль anuna, до якого ava приєднався в 2015 році, перш працювали з композитором ясунорі міцудою над композицією shadow of the lowlands для xenoblade chronicles 2, а сам макглінн раніше виступав разом з міцудою на сцені на честь 20-річчя xenogears. Враховуючи історію композитора, можливо, що секретний ремейк для playstation є грою, над якою раніше працював міцуда. Деякі вважають, що мова може йти про chrono cross або xenogears .

Різдвяні свята традиційно починаються в ірландії 8 грудня. Враховуючи, що 9 грудня відбудеться the game awards 2021 , анонс, цілком можливо, відбудеться саме там.