[чутки] розробники планують випустити god of war: ragnarok з 40 годинами контенту

20

Пригодницький екшен god of war (2018) є найтривалішою сюжетною грою з усієї серії з основною історією, яка майже в два рази довше, ніж у попередників, і безліччю додаткового контенту. Що ж щодо god of war: ragnarok? згідно з останніми чутками, він обіцяє бути ще більш масштабним.

Геймдизайнер оригінальної god of war (2005), девід яффе, поділився новим відеороликом на своєму youtube-каналі, де він розповідає про те, що майбутній сиквел матиме близько 40 годин геймплея, але поки не знає: стільки часу буде потрібно для повного проходження або це всього лише середній показник.

Я чув від людей, знайомих з грою, що її тривалість складе 40 годин геймплея. Однак я не знаю-це 100% завершення з платиновим трофеєм або середній ігровий час.це точно? ні. Деякі сцени можуть прибрати, інші ж-додати. Але що я можу сказати прямо зараз-розробники планують випустити нового god of war з геймплеєм в мінімум 40 годин.

Якщо ж 40 годин виявляться середнім показником при завершенні нової частини, то це буде майже в два рази більше, ніж в god of war (2018), де було 20-25 годин.

Природно, всі ці висловлювання всього лише чутки, і варто поставитися до них відповідно. І якщо мова вже зайшла про них, то нагадаємо, що 9 вересня відбудеться 40-хвилинна презентація playstation showcase, під час якої нам можуть показати перший повноцінний трейлер по god of war: ragnarok.