Чутки: у новій god of war планують реалізувати близько сорока годин контенту

56

Продовження god of war анонсували ще у вересні минулого року, але з тих пір деталі про неї майже не надходили. З чуток, її повинні показати на презентації playstation showcase 2021 9 вересня. Однак до заходу цікавою подробицею щодо гри поділився творець перших god of war і twisted metal девід яффе (david jaffe). Згідно з його даними, в прийдешньому екшені планують реалізувати близько сорока годин контенту.

Джерело зображення: santa monica studio

Заява розробника в ролику нижче (на 2:50) говорить: «я чув від знаючих людей, що гра розрахована на 40 годин. Вони [santa monica studio] націлені на сорок годин. Я не знаю, чи це стосується 100% проходження на платиновий трофей, чи це середній час гри”.

” чи гарантовано це? ні, – продовжив девід яффе. – щось урізається, щось додається. Але те, що я можу сказати прямо зараз: сорок годин геймплея — це те, на що вони розраховують у новій god of war».

Згідно сайту how long to beat, попередня частина серії проходилася за 21 годину, якщо слідувати виключно за сюжетом. А ось для завершення на 100% потрібно витратити 51,5 години. Судячи з цих даних, сорок годин в новій god of war – це середній час в грі, якого намагаються домогтися розробники.