Дата виходу 7 сезону серіалу «люцифер ” – чи вийде продовження?

10

Момент, якого фанати «люцифера ” так чекали, настав: шостий сезон доступний для перегляду на netflix. Це означає, що вже зараз можна подивитися всі 10 епізодів.

Якщо ви вже переглянули всі нові серії, то, ймовірно, ви тут, тому що хочете знати, коли вийдуть наступні епізоди серіалу «люцифер» на netflix. Що ж, у нас є новини для вас…

Але перед цим давайте просто згадаємо, чим завершується новий сезон. Попереду спойлери!

що відбувається в кінці 6 сезону?

Перша половина фіналу розкриває, чому люцифер кидає рорі: вона просить його про це. Люцифер розуміє, що його справжня мета-бути цілителем пекла. Рорі каже своєму батькові зробити це, і що вона не хоче змінювати своє дитинство. Виконавши своє призначення, вона повертається в майбутнє.

Потім слід нарізка, яка зводить кінці з кінцями. Елла лопес як і раніше з дет. Ден на небесах, поділяючи трапезу зі своєю справжньою любов’ю шарлоттою річардс. Мейз і єва все ще одружені і працюють мисливцями за головами. Аменадіїл-новий бог-з’являється на землі на день народження сина. І-сюрприз-у чарлі є крила! а лейтенант декер народжує рорі.

Що стосується дорослої рорі, вона дякує хлої перед смертю за те, що вона дотримала свою обіцянку. Хлоя каже, що вона нічого не хоче змінювати.

Поки все це відбувалося, люцифер повернувся в пекло, діючи як терапевт для проклятих душ. Сеанс групової терапії переривається стуком у двері його кабінету. Це хлоя. Вона каже:» думала, тобі потрібен напарник”, і вони возз’єднуються. Тепер вони проведуть разом вічність, рятуючи заблудлі душі пекла.

чи буде 7 сезон?

На жаль, фанати серіалу, це все. Шостий сезон-останній сезон шоу. Цей кінець і є фінал. Але ми повинні згадати, що » люцифер ”