Детективна візуальна новела ai: the somnium files сьогодні стане доступна в xbox game pass

20

Про це стало відомо під час трансляції 8 tokyo game show

ai: the somnium files

ai: the somnium files складається з таких частин, як “розслідування” і “somnium”, що з латинської означає сни, сновидіння. Історія буде просуватися тим сильніше вперед, чим більше буде виконуватися детективної роботи під час розслідувань, підказки ж можна буде шукати якраз-таки в сновидіннях.

Розум ніколи не бреше…

У токіо недалекого майбутнього детектив на ім’я даті канаме розслідує справу таємничого серійного вбивці. Даті повинен розслідувати місця злочинів і навіть сни, щоб знайти зачіпки у справі. З розуму учікоші котаро (директор серії zero escape), з дизайном персонажів від кодзакі юске (no more heroes, серія fire emblem), захоплююча нео-нуарная детективна історія ось-ось буде розказана.

На жаль не так давно японський видавець spike chunsoft co., ltd. зійшов з розуму і почав виставляти неадекватні регіональні цінники в російській федерації, цікаво хто буде купувати візуальні новели за 4000 рублів і які в день релізу вже валяються на піратських трекерах. Але якщо вони так повірили в себе то ми можемо тільки побажати їм успіхів з продажами, але якщо раптом захочеться занести копієчку то на гру зараз діє знижка, а ще на steam версію є прекрасний русифікатор. Гра дуже гідна