Дів Оскар отримує…

127

В ніч з 2 на 3 березня пройшла 86-я щорічна церемонія вручення премії Американської Кіноакадемії. Найбільше «Оскарів» назбирали «Гравітація» і «12 років рабства».

Повний список тріумфаторів:

Кращий фільм – Стів Маккуін «12 років рабства»
Кращий режисер Альфонсо Куарон «Гравітація»
Краща чоловіча роль – Меттью Макконахі, «Даллаский клуб покупців»
Краща чоловіча роль другого плану – Джаред Лето, «Даллаский клуб покупців»
Краща жіноча роль – Кейт Бланшет, «Жасмин»
Краща жіноча роль другого плану – Люпита Нионго «12 років рабства»
Кращий сценарій – Спайк Джонз, «Вона»
Кращий адаптований сценарій – Джон Рідлі «12 років рабства»
Кращий анімаційний фільм – «Холодне серце»
Найкращий монтаж – «Гравітація»
Краща операторська робота — Еммануель Любецький «Гравітація»
Найкращий звук – «Гравітація»
Кращий монтаж, звук – «Гравітація»
Кращі спецефекти – «Гравітація»
Найкращий саундтрек – Стівен Прайс «Гравітація»
Краща пісня – Let it Go, «Холодне серце»
Найкраще художнє оформлення – «Великий Гетсбі»
Найкращий костюм – «Великий Гетсбі»
Кращий короткометражний анімаційний фільм – «Mr Hublot»
Кращий короткометражний документальний фільм – «The Lady in Number 6»
Найкращий короткометражний ігровий фільм – «Гелій»
Кращий документальний фільм – «В двадцяти футах від того, щоб стати зіркою»
Кращий фільм на іноземній мові – «Велика краса» (Італія)

Ну, а нас, звичайно ж, цікавить все, що стосується CG.

У номінації на кращий короткометражний анімаційний фільм брали участь «Feral» Daniel Sousa і Dan Golden, «Get a Horse!» Lauren MacMullan і Dorothy McKim, «Possessions» Shuhei Morita, «Room on the Broom» Max Lang і Jan Lachauer, а також і переможець «Mr. Hublot» Laurent Witz і Alexandre Espigares.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=C965JmzstCU

Володар премії «Оскар» в номінації кращий короткометражний анімаційний фільм – «Mr Hublot»

У номінації на кращий VFX брали участь переможець «Гравітація» Tim Webber, Chris Cornell, Dave Shirk and Neil Corbould, «Хоббіт: Пустка Смауга» Joe Letteri, Eric Saindon, David Clayton і Eric Reynolds, «Залізна людина 3» Christopher Townsend, Guy Williams, Erik Неш і Dan Sudick, «Самотній рейнджер» Tim Alexander, Gary Brozenich, Edson John Williams і Frazier
«Стартрек: Відплата» Roger Guyett, Patrick Tubach, Ben Grossmann і Burt Dalton.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=0-eP-W0DNmY

Володар премії «Оскар» у номінації найкращий VFX – «Гравітація»

У номінації на кращий анімаційний фільм брали участь «Сімейка Крудз» Chris Sanders, Kirk DeMicco і Kristine Belson, «Гидке 2» Chris Renaud, Pierre Coffin і Chris Meledandri, «Эрнес і Селестіна» Benjamin Renner і Didier Brunner, переможець «Холодне серце» Chris Buck, Jennifer Lee і Peter Del Vecho, «Вітер дужчає» Hayao Miyazaki і Toshio Suzuki.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=TbQm5doF_Uc

Володар премії «Оскар» в номінації кращий анімаційний фільм – «Холодне серце»

У номінації на краще художнє оформлення брали участь «Афера по-американськи», Judy Becker, Heather Loeffler, «Гравітація» Andy Nicholson, Rosie Goodwin і Joanne Woollard, переможець «Великий Гетсбі» Catherine Martin, Beverley Dunn
«Вона» K. K. Barrett, Gene Serdena, «12 років рабства» Adam Stockhausen і Alice Baker.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=OULhlaX6JY4

Володар премії «Оскар» в номінації на краще художнє оформлення – «Великий Гетсбі»

Журналіст: Альона