Диявольський трейлер воскресив франшизу Hellraiser

237

Історія про те, як Paul Gerrard і Joel LeLièvre створили епічний і атмосферне рімейк всесвіту Hellraiser.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=wrW5qAmz9_Y

Коли в жовтні 2013 р. сценарист Clive Barker оголосив про своє бажання написати сценарій, здатний воскресити франшизу «Повсталого з пекла», режисер Mike Le Han, художник-концептуаліст Paul Gerrard і художник по VFX Joel LeLièvre об’єднали зусилля і створили вражаючий концепт трейлера.

«VFX і CG зіграли значну роль при втіленні концепту в життя», — говорить Paul. «Ми зібрали команду з усього світу: Andy Sharrat, Trevor Storey, Glen Southern, Gurmita Singh, Ciarán Wright, а також студії Shade VFX і Fugitive. Mike Le Han працював над VFX. Joel збирав сцену, намагаючись робити її максимально реалістичною з допомогою всіх кінських сил CG».

Фанати всесвіту «Повсталого з пекла» і честолюбні режисери, які мріють перезапустити однойменну франшизу, Mike Le Han, Paul Gerrard і Joel LeLièvre об’єднали зусилля і створили вражаючий концептуальний трейлер

«З метою того, щоб зробити концепт ще більш вражаючим, ми вирішили показати Пекло в біблійному масштабі. У трейлері ми демонструємо Пинхеда у всій красі, а потім камера трохи від’їжджає, щоб показати глядачеві тіла грішників на тлі левіафанів.

Бюджет проекту був досить обмежений, тому ми вирішили використовувати хромакей в поєднанні з CGI. Метою проекту було створення досить високоякісного тизера».

Диявольський трейлер воскресив франшизу Hellraiser

Концепти Paul Gerrard і Mike Le Han для тизера

Чим ми пишаємося

01. Ми чітко визначили, чого ми хочемо досягти

Joel LeLièvre: Mike з самого початку хотів створити масу рухомих тіл і зробити це максимально круто! Коли мене запросили в команду, у хлопців вже була ціла купа приголомшливих концептів, які розробив Paul. Тому я досить швидко зміг відчути атмосферу і зрозуміти сцену, все, що мені було потрібно – попросити у Paul потрібне мені зображення. І це невитрачене час дуже згодилася нам на етапі постановки світла, фонового та композа, коли ми надавали тизера остаточний вигляд.

02. Ми свідомо обмежили бюджет і використовували комп’ютерну графіку з розумом

JL: Все спрацювало саме так, як ми і планували, починаючи з VFX вступної сцени, Пинхедом на тлі пекла і закінчуючи численними тілами грішників. Спочатку ми вибирали між садом гріха і морем тіл грішників, але вирішили зупинитись на останньому з використанням CG, оскільки змогли знайти всього сотню акторів-грішників.

Диявольський трейлер воскресив франшизу Hellraiser

Команді здалося досить важко показати глядачеві переконливе «море» з людських тіл, тому вони вирішили вдатися до допомоги CG

Професійні виклики

01. Для шота з натовпом потрібен був специфічний софт і багато тіл

Paul Gerrard: Найбільшим викликом для нас стало знайти спосіб створити численну юрбу грішників, яку можна було б швидко і безболісно оновлювати та змінювати. При цьому нам потрібно було створити понад 600 людських тіл, які б рухалися цілих 30 секунд, анімація повинна була бути зациклена природно і програватися без різких переходів або стрибків.

У результаті ми зупинилися на XMesh в 3ds Max, з допомогою якого зациклили близько 20 грішників. Ми закешировали отриманий результат і відкрили його в іншій сцені, де використовували численні XMesh з рандомно підключеним кешем. Так ми змогли створити в сцені сотні грішників і непомітно зациклити анімацію.

Диявольський трейлер воскресив франшизу Hellraiser

Andy Sharrat, один з художників студії Cerebri, змоделював CG-версію Пинхеда на підставі нових дизайнів Paul і закривавлених тіл

02. Пекельні пейзажі і левіафани

PG: Ми також зіткнулися з ще однією проблемою – як можна показати Пинхеда і Левіафана, при цьому оточення Пинхеда повинно було бути дуже реалістичне CG. І, оскільки, Левіафан повинен був бути статичним, ми вирішили використати його 2D фігуру, а потім витратили деякий час на створення CG-версії Пинхеда, щоб можна було симулювати від’їзд камери.

Якщо у нас була б можливість все переробити, я б не став робити Левіафана в 2D, оскільки, на мій погляд він виглядає занадто плоским.

Диявольський трейлер воскресив франшизу Hellraiser

Команда ж думає, що результат, навпаки, було б краще, якщо б Пинхед був 2D

Витягнуті уроки

Проект приніс нам безцінний досвід, ми дізналися багато нового, як в плані технік, так і інструментів, дуже сподіваємося, що в майбутньому це стане в нагоді.

Ми також зрозуміли, що команда зі всього світу має також і негативні сторони, досить складно контролювати процес і дотримуватися графіка, не кажучи вже про дедлайни.

Крім того, проект дуже повільно розвивався, оскільки ти не можеш вимагати від людей, які роблять його в свій вільний час, щоб вони працювали по твоєму графіку, навпаки, тобі доводиться самому під них підлаштовуватися.

Подібні проекти завжди відсуваються на другий план, думати по-іншому – нерозумно. Плани доводиться міняти, а розвиток подій прискорювати, щоб проект продовжував розвиватися далі і став успішним.

Журналіст: Альона