Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes

384

В просторах інтернету ми набрели на сайт компанії Nordes, яка займається архітектурним моделюванням, дизайном інтер’єрів і 3D анімацією. Дуже сподобався реальний проект інтер’єру 3-х кімнатної квартири.

Як пишуть самі дизайнери, це «квартира для молодої сім’ї. Нам з першої зустрічі сподобався настрій господарів, їх готовність до цікавих рішень. І що важливо довіру до дизайнера. Замовники хотіли мінімалістичне простір, але при цьому воно повинно було залишатися затишним і теплим, що далеко не завжди характерно для суворих інтер’єрів в стилі мінімалізм.»

Щоб домогтися бажаного результату хлопці використали в інтер’єрі дерево , ми намагалися уникати скло, пластик і метал. Стіни пофарбовані в нейтральний бежевий колір. Стіни ж кабінету — сірими. Це дозволило створити незабутню атмосферу, що сприяє до зосередженої роботи.

Відмінний приклад добре виконаної роботи.

Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes Дизайн інтерєру 3-х кімнатної квартири від Nordes