Доповнення «murder on eridanos» для гри the outer worlds вийде на switch завтра

14

Видавець private division і студія obsidian entertainmentанонсували вихід другого і останнього доповнення «murder oneridanos» для гри the outer worlds на nintendo switch 8 вересня2021 року.

Murder on eridanos — це захоплююча детективна історія вдалому космосі. Хтось убив олену алкіонську, обличчя корпорації “ріццо”, і саме вам належить розплутати загадковий злочин ірозхмалити вбивцю. Новий пристрій під назвою “підсилітельнесоответствій” допоможе вам з пошуком доказів і розслідуванням нових дій. В оточенні олени було безліч видатних особистостей, ітеперь кожна з них під підозрою.

Murder on eridanos підвищує максимальний рівень персонажів на 3, вводить в гру нову наукову зброю і комплекти броні і расшіряетвибор доступних навичок.

Доповнення для the outer worlds вимагає наявності оригінальної гри.матеріали murder on eridanos стають доступні після виконаннясюжетних завдань на планеті монарх.

Доповнення murder on eridanos вже доступне для попереднього замовлення в eshop в якості окремої покупки. Також його можна придбати в составеабонемента the outer worlds expansion pass. Раніше доповнення вже було випущено для платформ playstation 5 і xbox series x (завдяки функції зворотної сумісності), playstation 4, xbox one і pc.

Познайомитися з нашими оглядами на гру і попереднє доповнення по посиланнях: