Dream cycle стала доступна в ранньому доступі steam

16

, нова гра в жанрі пригодницького бойовика від творця tomb raider тобі гарда, стала доступна в ранньому доступі steam за 369 рублів зі знижкою 15%.

Заснована на унікальному творчому баченні тобі гарда, dream cycle використовує потужну процедурну систему генерації світу, яка прагне розсунути межі «епічної пригоди».

Dream cycle – це постійно розширюється пригода в проклятому, зруйнованому вимірі. Гравці беруть на себе роль морган картер, сучасного таємного учня, сутність якої була вкрадена її прапрадідом, легендарним рендольфом картером.

Виявивши, що її шлях у світ, що пробуджується, був прихований темною магією, морган повинна відправитися в країни мрій, щоб очистити царство від скверни, відновити свої власні сили і перешкодити зловісним планам рендольфа стати богом.

cathuria games і raw fury сподіваються, що відгуки спільноти гри допоможуть зробити dream cycle ще більш великим і різноманітним пригодою.

На оновлення будуть сильно впливати відповіді гравців, які допоможуть сформувати і розширити заклинання, перкі, історію і багато іншого. План розвитку гри буде публікуватися і постійно оновлюватися на сторінці спільноти steam.