Думка про warioware: get it together! краща гра для вечірок

11

Nintendo продовжують випускати кооперативні проекти, які чудово підходять для посиденьок з друзями і не тільки.

warioware: get it together! являє собою набір так званих мікро-ігор. І вони дійсно мікро, так як частина з них проходиться всього за пару секунд. Однак кожен раз умови змінюються, наприклад, щось буде розташоване на локації інакше. Крім того, різноманітність вносять і персонажі, яких тут під два десятки і у кожного своя особливість.

Що цікаво, всі ці мікро-ігри об’єднані в один рівень у випадку з сюжетним режимом. Так, тут є сюжет. Навіть з крутими заставками і з фірмовим гумором nintendo. Історія присвячена варіо, який вирішує стати розробником, але виявляється в грі. Тепер йому разом з різношерстими напарниками потрібно відловити всі баги.

Героїв тут багато!

Проект, до слова переведений на російську мову-частково навіть озвучений! тому зрозуміти не саму хитромудру історію не складе труднощів. Однак фрази персонажів залишили в оригіналі-судячи з усього, це зроблено спеціально, а не через неможливість озвучити все.

Я проходив сюжет як в кооперативі, так і поодинці. Треба сказати, що в обох випадках отримуєш лише позитивні враження, так як геймплей максимально інтуїтивний (для управління потрібен лише стік і одна кнопка).

Ігровий процес настільки ж зрозумілий, як і у випадку з 1-2-switch . Але, на відміну від цього набору ігор, у warioware: get it together! він куди багатший. У плані різноманітності новинка може потягатися з 51 worldwide games , яка не набридає навіть через рік.

Після проходження основної кампанії відкривається доступ до кооперативним режимам, які, напевно, і є головною причиною для покупки. Тут вже представлені міні-ігри як для двох, так і для трьох-чотирьох чоловік.

Щоб ви представляли характер міні-ігор, наведу опис одного з них: один гравець повинен надувати кулі, другий проходить ті самі мікро-ігри. Після виконання завдання, гравці змінюються. Завдання-лопнути кулі. Якщо ви грали в настільну “тік так бумм”, то правила приблизно ті ж. І це лише одна з декількох міні-ігор!

На старті гра обійдеться в 4,5 тисячі рублів в eshop, і це, чесно кажучи багато. Сюжетний режим проходиться всього за пару годин – так, є ще кілька режимів, які пропонують безліч варіацій вже знайомих моментів, але така ціна все ж невиправдано висока.