Два підземелля в swords of legends online обзавелися екстремальною складністю

16

Західна версія mmorpg swords of legends online отримала оновлення під назвою extreme dungeons await, що додає екстремальну складність підземель. Якщо точніше, то такий рівень на даний момент доступний тільки для двох данжів: yemo city in wuzhao (вхід в heavenly ridge) і nightmare temple of mercy (вхід в district of chang’an). До кінця місяця повинен вийти патч, який збільшить їх кількість до п’яти.

Щоб забезпечити високу складність, в екстремальних підземеллях рейтинг спорядження обмежений 70-м, навіть якщо цей показник у персонажа вище. Крім того, діють такі обмеження:

  • максимальний рівень талісмана-2.
  • максимальний рівень поліпшення спорядження-6.
  • максимальний рівень нефритів зі слотами-3.
  • ефекти soulforce не застосовуються.

Самі данжі на цій складності також зазнали змін. У босів з’явилися нові механіки, а на шляху до них можна зустріти нових ворогів. Хоча ефекти soulforce відключені, ви можете вибрати один з восьми можливих баффів. Що стосується нагороди, то за проходження ви отримаєте жетони hero tokens, які можна обміняти у торговця qin league merchant «zou qi» в cloudrise (yaotian palace).

Підземелля відкриється в неділю, 5 вересня о 12:00 за часом сервера, а нагороду за перемогу над кожним босом можна буде забрати тільки раз на тиждень.

До слова, дане оновлення також додало в гру другий бойовий пропуск з новими нагородами, які ви можете побачити в ролику нижче.