Elementacular 1.2 під Autodesk Maya

7

Зовсім недавно Alexandra Institute оголосили про випуск нового плагина Elementacular 1.2. Разом з плагіном вони представили демонстраційні сцени, пайплайн роботи з 32-бітними HDR, також вони значно поліпшили генерацію нойзу і представили новий легкий спосіб установки і оновлення.


Створюйте фотореалістичні хмари з допомогою інтерактивного та інтуїтивного моделювання прямо під вьюпорте Maya

Elementacular використовує зовсім інший спосіб роботи з volumes, ніж ви звикли. Зазвичай створення хмар — це досить тривалий і трудомісткий процес, що включає в себе симуляцію флюїдів і складну налаштування фінального рендера. Elementacular пропонує зовсім інший підхід до роботи, який дозволить вам перетворити будь-яку геометрію в красиві хмари, просто застосовуючи спеціальний Elementacular Cloud Shader на вашу геометрію.

Вам буде доступний повний контроль над формою хмари через пряме управління геометрій, яка лежить в основі згенерованого хмари. Управління буде доступна, навіть якщо ви вже сконвертировали геометрію в хмару. Якщо вам не подобається отриманий результат, просто внесіть зміни в 3d модель, освітлення або налаштування фрактала.

Elementacular 1.2 під Autodesk Maya

Ріалтайм рендер фотореалістичних хмар

Плагін надає високоякісний рендер в режимі реального часу вже прямо з вікна вьюпорта, а також підтримує багатошарове розсіювання світла всередині хмари, що додає ще більше реалістичності. Завдяки тому що Elementacular може миттєво перетворити геометрію в хмару, а також тому, що налаштування ренедера дуже гнучкі, ви з легкістю зможете налаштувати потрібний зовнішній вигляд хмар. І все це безпосередньо у вікні вьюпорта!

Elementacular 1.2 під Autodesk Maya
Elementacular 1.2 під Autodesk Maya
Elementacular 1.2 під Autodesk Maya
Elementacular 1.2 під Autodesk Maya
Elementacular 1.2 під Autodesk Maya

Основні фішки цього плагіна:

— фізична розсівання світла всередині хмари;

— користувацька настройка volume emission;

— користувацька настройка відбиттів;

— безліч джерел світла;

— 32-бітний HDR пайплайн.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=WAWPE-4Eb8s

Elementacular під Maya вже доступний для користувачів. Скачати тріальну версію або придбати плагін можна на сайті Alexandra Institute.

Читайте в нашій попередній статті Як заскалптить тварина, якого не існує в природі

Хочете знати більше? Приходьте на наші курси 3D-моделювання, скульптинга, композитинга, анімації та VFX.

Журналіст: CG_Muse

Джерело