Ергономічні крісла

11-28-2019
Oyo

Ергономічні крісла для офісу і для дому – запорука здоров’я хребта Крісла, розроблені з урахуванням ергономіки, мінімізують негативний вплив сидячого способу життя. Купуючи ергономічні офісні крісла в інтернет – магазині Mebel Store, Ви робите правильний внесок у забезпечення стабільної та продуктивної роботи Вашої фірми. Та й вдома не завадить замінити звичайне крісло на ергономічне. На що орієнтуватися, вибираючи ергономічне крісло для комп’ютера. Вибір ергономічних меблів – завдання не просте. Тому почати варто з елементарного. По – перше, давайте відповімо на питання: . Ціна на меблі практично ніколи не говорить про її ортопедичних якостях. Також хочемо вам порекомендувати http://enrankharkov.com.ua/ergonomichnaja-mebel/ergonomichnye-kresla

Звичайно, ергономічне офісне крісло коштує дорожче звичайного. Але це не означає, що кожне дороге крісло – ергономічне. Наприклад, в ряду елітних крісел для керівників далеко не кожен має ортопедичні елементи. Так що орієнтуватися на вартість не має сенсу. Якими характеристиками повинні володіти ергономічні комп’ютерні крісла. Анатомічна форма спинки і сидіння. Крісло повинно створювати максимальну підтримку для хребта, знімати навантаження з м’язів, допомагати формувати правильну поставу. Для цього використовуються специфічні валики, які забезпечують щільне прилягання спинки до спини. Базові регулювання (висота сидіння і кут нахилу спинки) є практично у всіх офісних кріслах. Ергономічне крісло, крім цього, має налаштування глибини і ширини сидіння, висоти спинки, висоти і кута нахилу підлокітників. Чим дорожче і крутіше модель, тим більше налаштувань, і тим краще Ви зможете підігнати будова крісла під свої потреби. Гіпоалергенна, гігроскопічна, дихаюча тканина оббивки.

Матеріал не повинен викликати роздратування, перешкоджати повітрообміну і т. Всім цим вимогам відповідає тканина – сітка. Її найчастіше використовують у виробництві ергономічних крісел. Коли Ви сидите в ортопедичному кріслі, Ваш хребет приймає правильну фізіологічну форму: витягнутої букви S в профіль і прямій лінії анфас. При цьому Ваші ступні щільно прилягають до підлоги всією поверхнею, ноги зігнуті в колінах під прямим кутом, м’язи шиї, плечей, спини розслаблені. Саме відчуття розслабленості в поєднанні з прямою поставою – головний козир, самий вагомий аргумент на користь рішення купити ергономічне крісло. Ваш хребет вимагає кращої підтримки, та ортопедичне крісло її забезпечить. Залишіть свій номер телефону та наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.