Facebook підтвердила, що нова політика конфіденційності apple суттєво знизила ефективність реклами

57

Facebook у своєму блозі повідомила рекламодавцям, що ефективність реклами в її додатках на iphone знизилася через останні великі зміни в політиці конфіденційності apple. Facebook оцінила зниження ефективності реклами на ios пристроях приблизно в 15% в третьому кварталі поточного року.

Cnbc

Зазначається, що для різних рекламодавців цей показник може відрізнятися. Крім того, facebook вважає, що реальні конверсії, такі як продажі та встановлення додатків, виявилися вищими, ніж передбачалося спочатку. Компанія спочатку озвучила песимістичні прогнози, проте на ділі все виявилося не так погано. Після цих новин акції facebook впали майже на 4 %.

Cnbc

Нагадаємо, що в квітні цього року apple випустила ios 14.5, яка дає користувачам можливість заборонити додаткам відстежувати їх дії. Відстеження дій користувачів допомагало facebook та іншим додаткам показувати персоналізовану рекламу.

Facebook дала партнерам кілька порад щодо підвищення ефективності реклами. До них відносяться більш тривале очікування аналізу даних і використання додаткових інструментів збору інформації про переваги користувачів.