Фанати ” гри престолів “залишилися задоволені оновленим залізним троном в тизері” будинку дракона “

12

Шанувальники фентезі-романів” пісня льоду і вогню “були розчаровані не тільки фіналом серіалу” ігри престолів”, але і часто критикували шоу за зовнішній вигляд залізного трону. Творці приквелу прислухалися до фанатів і в першому тизері “будинку дракона” представили оновлений вигляд трону. Він став більше схожий на книжковий варіант і зберіг самобутність, що гідно оцінили глядачі.

З опису книг випливає, що місце, де сидить король андалів і перших людей було викувано з тисячі мечів повалених ворогів ейгона в драконячому вогні. Трон в “грі престолів” вийшов занадто звичайним і навіть був розкритикований творцем саги джорджем мартіном.

Дебютний ролик “будинку дракона” в цілому був зустрінутий дуже тепло. На офіційному youtube-каналі за добу він зібрав майже 6,5 мільйона переглядів, 204 тисячі лайків і потрапив у тренди. Користувачі хвалять автентичні вбрання, постановку і декорації, але лають за міскаст деяких персонажів.

Деякі фанати вже почали будувати теорії про те, що в тизері показали валірійський кинджал, яким вбили короля ночі в “грі престолів”.