Фільм про один з найбільш радикальних художників останніх 50-ти років

217

Документальний фільм For No Good Reason, присвячений життю і творчості Ральфа Стедмана, визнаного гонзо художника, вірного друга і соратника Хантера Томпсона.

Завдяки цьому фільму Стедман здобув світове визнання

Дивне від прекрасного розділяє всього один крок, саме тому радикальний і абстрактний арт настільки привабливий. Нестандартне мислення завжди окупалось сторицею, Ральф Стедмен є живим підтвердженням такого твердження.

У фільмі Джонні Депп приходить в гості до Стедману, і геніальний художник проводить йому детальну екскурсію по своїх світах, розповідає про роботу з Томпсоном, джерела натхнення і творчому процесі.

Режисер фільму Charlie Paul працював над проектом більше 10 років, створюючи унікальний візуальний матеріал, оживляючи картини і сюжети Стедмана. 24 квітня в Нью-Йорку відбулася кінопрем’єра. З нетерпінням чекаємо, коли ж і нам можна буде, нарешті, подивитися фільм.

Фільм про один з найбільш радикальних художників останніх 50-ти років Фільм про один з найбільш радикальних художників останніх 50-ти років Фільм про один з найбільш радикальних художників останніх 50-ти років Фільм про один з найбільш радикальних художників останніх 50-ти років Фільм про один з найбільш радикальних художників останніх 50-ти років

Журналіст: Альона