Фільми і серіали листопада з 15 по 21 число включно: повний список премєр з коротким оглядом і трейлерами

281

Представляємо вашій увазі графік прем’єр фільмів і серіалів початку другої половини листопада. А оскільки саме з 15-го у нас в Росії стартує довгоочікувана стрічка «Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда», то графік прем’єр у нас на цьому тижні дуже худоват. Воно і зрозуміло, скласти конкуренцію цього блокбастеру навряд чи хтось захоче.

Короткий перелік прем’єр фільмів

Цього разу ми не стали розділяти і так худющий список на зарубіжні і вітчизняні стрічки. А покажуть нам з 15 числа ось що:

  • Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда – фентезі, пригоди, сімейний, у гол. ролях Едді Редмейн, Кетрін Уотерстон (США, Аншлия).
  • Соната – трилер, детектив, у гол. ролях Фрея Тінглі, Рутгер Хауер (Англія, Франція, Росія, Латвія).
  • Догмэн – трилер, драма, кримінал, у гол. ролях Марчелло Фонте, Едоардо Пеше (Італія, Франція).
  • Холодна війна – драма, мелодрама, музика, гл ролях Івана Куліг, Томаш Кот (Польща).
  • Заціпенілі від страху – жахи, у гол. ролях Арьель Чаваррия, Максиміліано Гионе (Аргентина).
  • Не чужі – драма, у гол. ролях Тетяна Володимирівна, Санжар Маді (Росія).
  • Обліпихова літо – біографія, драма, у гол. ролях: Андрій Мерзлікін, Сергій Агафонов (Росія).

Список прем’єр ходових серіалів ще бідніший. Напередодні нового року, звичайно, старти нових сезонів ще будуть. Але перед груднем у нас в цей час завжди затишшя:

  • Нарки/Нарко. 4 сезон, 16.11.2018, Netflix (США).
  • Нелла, відважна принцеса. 2 сезон, 21.11.2018, Nickelodeon (США).

А тепер приступимо до докладного розгляду нових картин. Але спочатку – невелике пояснення з приводу такого жалюгідного і кволого графіка прем’єр.

Де розмаїття, шановні?

Так, для нас кіно – це розвага. Але для тих, хто ці фільми знімає, це, в першу чергу, засіб заробляння грошей. Але про цю сторону кіномистецтва все якось забувають. Левова частка кінолюбителів істо вірять, що дядьки і тітки з Голлівуду просто звикли дарувати людям гарний настрій, і роблять це якось автоматично. Типу, підштовхнули віз з горба, вона і котиться, поки бугор не скінчиться. Тільки ніякий це не бугор. Віз, як раз-таки, котиться аж ніяк не під ухил і їде вона не сама. І вже ніяк не продюсери її з режисерами штовхають, а саме ми, оттаскивая в каси кінотеатрів свої кровно зароблені.

І так вже сталося, що чим більше ми приносимо грошенят за картину, тим більша надія побачити її продовження в наступному або послеследующем році. Так що, все продовження франшиз залежать саме від касових зборів, а не від того, що сюжет не закінчився або від того, що творцям не терпиться розповісти нам що ж там далі. Повірте, якщо попередня картина буде провальною і не збере хоча б в пару разів більше грошей, ніж на неї витрачено, ніякого продовження нам не бачити.

Тепер про худому графіку. Всі, мабуть, бачили, що творилося, коли на екрани вийшли «Месники; Війна нескінченності». Всі фільми, які йшли паралельно з ними, опинилися у повному прольоті. Не у всякого знайдеться грошенят, щоб сходити і на ту, і іншу картину. Люди звикли за великим рахунком ходити в кінотеатр по разу в тиждень – максимум. І якщо на цьому тижні ми сходили на «Месників», всі інші фільми автоматом ваших грошей не дочекаються.

Те ж саме зараз буде творитися на тлі Фантастичних створінь-2». Народ валом буде валити на блокбастер, а всі прем’єри, виставлені паралельно з ними, не дорахуються величезних грошей.

Уявити тільки, знімаєш фільм року два, і вся каса, яку ти сподівався з нього зібрати, летить до біса з-за того, що його прем’єра співпала з таким очікуваним блокбастером. Це просто жахливо.

Саме тому на афішах цього тижня відсутні фільми продуманих конкурентів з США, так і наші провайдери не викладають нічого путнього, за що можна не дорахуватися каси.

В основному, на цьому тижні представлені дешеві фільми, світова прем’єра яких вже давно пройшла. Навіть російські діячі в цей раз з прем’єрами своїх картин поступово притихли. Вітчизняних картин на цьому тижні всього пара.

Ну а тепер, коли крапки над «i» розставлені, перейдемо, що називається, «до наших баранів», тобто, власне, до самих прем’єрам.

Короткий огляд кінопрем’єр

І почнемо, як водиться, з самої довгоочікуваної прем’єри цього року, на яку чекали не менше, ніж «Месників» і «Хан Соло: Зоряні війни. Історії».

Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда. Режисер Девід Йейтс

З 2001 року кіноглядачі вже так звикли час від часу заглядати в паралельний кіно-світ, де живуть чарівники, є міністерство магії і своя політична, економічна та інша життя, що вже і знати не знають, що будуть робити, коли закінчиться трилогія «Фантастичних тварин».

Сміємо вас запевнити, що доки курочка буде нести золоті яйця (тут у ролі курочки як раз і виступає всесвіт Гаррі Поттера), її ніхто на суп не приріже. Швидше, навпаки, її будуть доїти як дійну корову до тих пір, поки не з’явиться щось нове, що відверне контингент від даної всесвіту, або поки дана всесвіт не набридне людям остаточно. А тому на зміну «Фантастичним створінням» прийдуть нові фільми з оной всесвіту, як «Фантастичні тварини» прийшли на зміну «Гаррі Поттеру». Ще, стривайте, та серіалів парочку запустять.

А що на рахунок самого фільму? Горлопани з Ютуба глотки надірвали навперебій оголошувати свої припущення, але для того щоб дізнатися, що ж буде відбуватися в картині, потрібно просто подивитися цю картину. А розпинатися в припущеннях… Це, на жаль, просто смішно.

А тому наберемося терпіння, шановні. Залишилося зовсім небагато часу до прем’єри і єдине, що достеменно відомо, так це те, що в картині зустрінуться, нарешті, Грін-Де-Вальд і моложавий Дамблдор. У франшизі про Гаррі Поттера мало що було сказано і показано про їхню дружбу. Щоб дізнатися подробиці, слід читати книгу, а не фільм дивитися.

Але і з фільму відомо, що ці двоє спочатку дружили, а потім побилися на дуелі. І Дамблдор переміг, відпрацювавши собі у Грін-Де-Вальда знамениту бузинную паличку, один з так званих «Дарів смерті». Що ж, будемо дивитися, як у них там все складеться. І з якого боку припечу тут знадобився Ньют Саламандер…

Соната. Режисер Ендрю Десмонд

Папік скрипальки Троянди був за життя відлюдником і мутив в своєму заміському особняку щось мутне. Коли ж він відразу помер, залишивши дочці свій особняк у спадок, їй довелося до купи і розгрібати все те, що він там намутил.

А намутил він, як виявилося, цілу сонату, зігравши яку в певній тональності і відповідно з розставленими особливими знаками, можна було викликати антихриста.

Почавши розбиратися в «каламутній сонаті», Роза випускає в наш світ каламутні сутності, впоратися з якими неможливо. Чи, все ж, вихід є?

Догмэн. Режисер Маттео Гарроне. Рейтинг IMDb 7.5, КП – 7.3

У Марчело є власний бізнес – перукарня для собак. Маленька донька. І все було б добре. Та тільки є тут один місцевий, який вічно проходу не дає. Користуючись відкритістю і нездатністю Марчелло відмовити, він втягує його в свої темні справи. А потім ще й круто підставляє.

Чи зможе хлюпик Марчелло відразу зібратися і дати обставинам самий справжній бій?

Судячи по рейтингу – подивитися варто. І, знову ж таки, судячи по наявності рейтингу на Кинопоиск, його вже-таки давно подивилися на торрентах. Ну правильно, хто ж дорогого свіжаків буде викочувати конкурентом «Фантастичним тварюк-2»? Тут краще обмежитися дешевої несвіжої кримінальної драмкой…

Холодна війна. Режисер Павло Павликівський. Рейтинг IMDb 7.9, КП – 7.7

Також не бояться «Фантастичних створінь» провайдери з «Централ Партнершип», вирішили викотити їм зло ще одну протухлу премьерку «Холодна війна». Фільм не поганий. Та тільки його вже всі, хто був зацікавлений, задивилися на піратських сайтах в піратської озвучці, про що говорить наявність рейтингу на самому Кинопоиск.

Фільм про нелегку любові двох людей з нелегкими характерами в нелегкий час викликав після показу в Каннах майже 20-хвилинну овацію на прем’єрному показі. Тому варто подивитися цю драму з будь. От тільки якби не ці «Фантастичні тварини»…

Заціпенілі від страху. Режисер Деміан Рунья. Рейтинг IMDb 6.7, КП 5.8

Ще одна протухла прем’єра, яку світ побачив ще рік тому. Судячи по наявності рейтингу КП зацінили її і на торрентах в Росії. І рейтинг для фільму жахів – зовсім непоганий. Тому можна, вийшовши з «Фантастичних створінь», сміливо зайти в інший зал, де демонструються «Заціпенілі від страху».

Хоча, ні, звичайно. Після кривлянь Джонні Деппа будь-яка інша картина змаститься в єдине пляма. Доведеться денечек почекати.

А в картині мова піде ось про що. На районі твориться жах. Паранормальні явища стрясають його один за іншим. Вбивства, прибульці з того світла й інші потойбічні колізії, вилазять в наш світ, не могли не привернути уваги місцевого гуртка з «Битви Екстрасенсів». І ось відьмаки і відьми прибувають рятувати район від нечисті. Тільки незрозуміло, не позбавить чи нечисть район від відьмаків і відьом швидше, ніж ті зрозуміють що тут відбувається? Нічого! На місце підтягнувся ще й опер! Він то вже, якщо з ним не розберуться в першу чергу, точно з усім розбереться… Напевно…

Не чужі. Режисер Віра Глаголєва

Далі в конкуренти «Фантастичним тварюк-2» записалася Віра Глаголєва зі своєю свіжою драмою «Не чужі». Дві сеструхи з російської глибинки, напоровшиеся на середньоазіатський кількість на ім’я Рустам гірко пошкодують, що хлопчина зовсім не той, за кого себе видає.

М-да. Даремно тільки цапались, девчатки.

П’єса «Глиняна яма» дуже хороша. І фільм, мабуть, вийде не гірше. Якщо б не ці кляті «Фантастичні тварини»…

Обліпихова літо. Режисер Віктор Алферов

Про нелегку долю радянських драматургів знято чимало фільмів, тільки в більшій мірі – документальних і як якісь постскриптумы після смерті. А Віктор Алыерев взяв, та й забабахав цілий художній фільм про життя Олександра Вампілова…

Не знаєте хто це? Ну ні чого. Вам-то і не про нього зовсім розповісти хочуть. А показати, як за радянської влади все погано було. Бідних драматургів, як котів булгаковського Шарикова «Душили-душили, душили-душили…»

Новому поколінню така тема нецікава. А у старого покоління і без радянського драматурга голова забита проблемами. Пенсій позбавили, тепер час задуматися при якій владі погано жилося…

Серіалів – купа!

Дійсно, список серіалів з 15 по 21 листопада, що йдеться, до неба! Їх, цих серіалів, цілих два, і то один з них дитячий мультяшний. Ну що ж, будемо оглядати що є.

Нарки (Нарко). Старт 4 сезону, 16 листопада, п’ятниця, телеканал Netflix, рейтинг IMDb 8.8, КП 8.4.

Нарков чекали з нетерпінням, майже так само, як продовження «Карткового будиночка», який без Спейсі, нарешті, благополучно розвалився. Про колумбійських наркобаронів типу Пабло Ескобара кинушка, виявляється, виходить не гірше, ніж про італійських мафіозі. А взагалі, навіть краще.

Черговий сезон про суворі будні ватажків наркокартелів вже не за горами. Цього разу справа розгорнеться в суворій Мексиці, дивимося цікавий трейлер.

Принцеса Неллі. Старт 2 сезону, 21 листопада, середа, телеканал Nickelodeon, рейтинг IMDb 6.5.

Мультсеріал, який дуже полюбився нашим маленьким діточкам, триває. Восьмирічна принцеса Неллі зі своїми вірними друзями єдинорогом Тринкетом і лицарем Гарретом, як і раніше, на сторожі королівства. Слухаємо вступну пісеньку і розчулюємося.

На цій зворушливою ноті ми прощаємося з вами до нового огляду кінопрем’єр. Сподіваємося, наступного тижня їх буде значно більше. А поки – всього вам найкращого і побільше класних фільмів!