Фільми та серіали з 1 по 9 січня

266

До Нового року залишилося зовсім нічого, і настав час ознайомитися з програмою, яку пропонують нам діячі світового і вітчизняного кінематографа на зимові вихідні. Варто відзначити, що програма ця мізерна донезмоги і складається всього з 5 повнометражних прем’єр. Зате нових сезонів серіалів в першу декаду січня вийде неміряно. Але, про все по порядку.

Короткий список прем’єр світового і вітчизняного кінематографа

Список фільмів, які вийдуть на екрани наших кінотеатрів з 1 по 9 січня, складається з пари вітчизняних повнометражок, одна з яких є передріздвяних мультом, і трійки зарубіжних кінострічок. Ось, коротко, що нам пропонують російські провайдери на передріздвяні вихідні:

 • Т-34 – драма, військовий, пригоди, у гол. ролях Олександр Петров, Віктор Добронравов, Винценц Кіфер, Ірина Старшенбаум та ін. (Росія).
 • Снігова Королева: Задзеркалля – мультфільм, комедія, фентезі, пригоди, сімейний, озвучка: Ліна Іванова, Володимир Зайцев, Нікіта Прозоровський, Ольга Зубкова та ін (Росія)
 • Доктор Хто: Рішення – фантастика, драма, сімейний, комедія, пригоди, у гол. ролях Джоді Уіттакер, Тосін Коул, Мандип Гілл, Бредлі Уолш та ін. (Англія).
 • Мері Поппінс повертається – мюзикл, сімейний, фентезі, комедія, у гол. ролях: Емілі Блант, Лін-Мануель Міранда, Емілі Мортімер, Бен Уішоу та ін. (США).
 • Пірсинг – жахи, трилер, у гол. ролях Крістофер Ебботт, Міа Васіковська, Лайа Коста, Олівія Бонд та ін. (США).

Вибір невеликий, але, якщо сильно захотіти, вибрати на що сходити можна. У цьому короткому списку, якщо розібратися, є стрічки на будь-який смак. Тих же, хто цим списком не задовольнився, просимо до екранів телевізорів.

Короткий список нових сезонів кращих серіалів світу

Ці півтора тижні, без всяких сумнівів, будуть справжнім святом для любителів серіалів! Цілих 17 франшиз побачать свої продовження на початку січня. Є серед них і аніме, і фантастика, і трилери, і комедії. Трудівники серіальній галузі кіномистецтва добре перейнялися тим фактом, що після Нового року народ, як правило, розслабляється будинку, дивлячись телевізор. А тому і пропозицій вони звалили на голови телеглядачів цілий вал:

 • Лютер. 5 сезон. 01.01 2019.
 • Лемоні Снікет: 33 нещастя. 3 сезон. 01.01 2019.
 • Дорослі. 2 сезон. 02.01 2019.
 • Готем. 5 сезон. 03.01 2019.
 • Чорний список. 6 сезон. 03.01 2019.
 • Куку. 5 сезон. 04.01.2019.
 • Юна Ліга Справедливості. 3 сезон. 04.01 2019.
 • Смилф. 2 сезон. 04.01 2019.
 • Детектив Конан. 27 сезон. 05.01 2019.
 • Хартлэнд. 12 сезон. 06.01.2019.
 • По-сусідськи. 4 сезон. 06.01.2019.
 • Моб Психо 100. 2 сезон. 07.01 2019.
 • Батько Браун. 7 сезон. 07.01 2019.
 • Шиттс Крик. 5 сезон. 08.01.2019.
 • Асиміляція Кімів. 3 сезон. 08.01.2019.
 • Безмовний свідок. 22 сезон. 08.01.2019.
 • Ти — втілення пороку. 5 сезон. 09.01.2019.

Ну а тепер, коли ми пробігли очима короткі списки пропонованого, варто розібрати всі прем’єри більш докладно.

Огляд кінопрем’єр післяноворічні

Як вже було сказано, їх всього п’ять. Але серед них є і мультик для сімейного перегляду, і військовий бойовичок з елементами комедії, і фантастика, і, навіть, непоганий ужастіковий трилер. Ідеальний набір, з якого боку не глянь. Познайомимося ж з пропонованими шедеврами більш щільно.

Т-34

Режисер Олексій Сидоров.

Перше число нового року – чудовий день, щоб підняти у населення рівень патріотизму. Новорічне нічне звернення президента до громадян укупі з суперпатриотическим фільмом «Т-34» вселить в уми наших громадян гордість за свою країну і людей, які в ній проживають.

Так вважають організатори цього феєричного шоу. Але для всіх громадян Росії це буде виглядати настільки переконливим? Ми звикли у всіх своїх бідах хаяти Радянський Союз і режим, в якому люди жили до його розвалу. Але, чомусь, фільми знімаємо саме про ці часи та про тих людях, які росли, виховувалися, працювали і робили свої відкриття і подвиги при цьому режимі. І правильно. А чим зараз пишатися, коли навіть наш вітчизняний автопром, як, в принципі, і всі інші виробництва – в повній…

А фільм буде цікавий. Фріци, напередодні наступу радянських військ на Німеччину, вирішили навчитися ефективно протистояти нашим танкам Т-34. Для цього вони набирають екіпаж із колишніх ув’язнених і саджають його в трофейну Т-34-ку, щоб конкретно вивчити всі можливості машини, «укомплектованою» професійним екіпажем. Як видно з трейлера, даремно вони це задумали. Екіпаж на бойовій машині примудряється звалити прямо з полігону!

Снігова Королева: Задзеркаллі

Режисери Олексій Цицилин і Роберт Ленс.

«Мода на чарівництво пройшла. Тепер в моді – технічний прогрес!» – стверджують у трейлері до мультфільму. Для підлітків від 6 років, на яких розрахований даний шедевр, це може звучати непідробно. Але кожен дорослий розуміє, що у всесвіті, де є чари, не місце технологіями. Оскільки вони, просто, себе не оправдовують.

Що, в принципі, і доведе цей мультфільм. У світі чарівництва саме чари завжди буде на першому місці! Навіть якщо якийсь суперамбициозный король і захоче відправити всіх чарівників один з паралельних світів – задзеркальний.

І знову у нас йде підміна понять. Спочатку у нас Баби-Яги з Кащеями стають хорошими. А тепер вже і Снігові Королеви виявляються не такими вже й поганими. Не дивно, що Гітлера навколо починають з кожним роком поважати все більше і більше. На чому виховуються наші діти? Доведи потім, що чорне це біле, а біле – чорне…

Доктор Хто: Рішення

Режисер Уейн Йіп.

Черговий різдвяний випуск «Доктора Хто» виходить на новорічні екрани кінотеатрів. Цього разу Доктор, Райан, Грема і Ясмін належить врятувати Землю від стародавнього і самого небезпечного істоти.

Думаємо, Доктор, якої, до речі сказати, не можна втручатися у перебіг часу, як зазвичай втрутиться протягом часу. Інакше, як же тоді людству вдасться вижити в майбутнє Різдво?

Мері Поппінс повертається. Рейтинг IMDb 7.6

Режисер Роб Маршалл

Виявляється, як виховувати дітей і врятувати їх від всіляких напастий досконало знає лише Мері Поппінс. Саме тому вона і повертається з того світу (ні, не про «Той світ» ви подумали, тут це, по всій видимості, просто один з паралельних світів). Тепер сімейство Бенкс знову під захистом!

Залишається лише дивуватися, як же бути іншим сотням мільйонів сімей на Землі? Їм своя Меррі Поппінс, чомусь,не покладена. Прикро. А було б так здорово, якщо б кожного дитини в сім’ї виховувала своя особиста Меррі Поппінс, а ні традиційні некомпетентні недотепи – мама з татом…

Пірсинг. Рейтинг IMDb 6.1

Режисер Ніколас Піску

Маніяк на те і маніяк, щоб бути не в силах впоратися з ідіотськими бажаннями і спонуками. Приміром, у Ріда відверто встає, коли він уявляє собі, як вбиває когось ножем для колки льоду. І в один прекрасний момент ця манія бере над ним верх. Він замовляє дівчинку за викликом, збираючись прикінчити нічого не підозрюючу повію.

Але на його голову до нього за викликом перебуває справжня спеціалістка по БДСМ та сексуальних збочень, впоратися з якою буде не так легко. А вірніше – зовсім нелегко. І ще незрозуміло, хто з них понесе ноги живим, маніяк, або його дивна жертва?

Післяноворічні новинки серіалів

17 нових сезонів стоять серіалів за якісь півтора тижні! Таке трапляється нечасто. А адже телекомпанії праві. Що ще робити людям у післяноворічні свята? Вірно, насолоджуватися улюбленими серіалами. Та й коли ще починати щось нове, як не в новорічні дні?

І телеканали почали показувати нові сезони своїх серіалів.

Лютер

5 сезон. 1 січня, вівторок.

Жанри: триллер, драма, детектив, кримінал.

Телеканал BBC One (Англія). Рейтинг IMDb 8.5, КП 8.0.

Розповідь про те, як детектив Джон Лютер лиходіїв обчислював і ловив, триває. Агресивні і нестандартні методи упіймання злочинців розкочегарили серіалу рейтинг вище 8 балів, який впевнено тримає позиції вже 5 сезон.

Що ж, обов’язково подивимося, кого Ідріс Ельба буде щимить цього разу. А цікаво буде ще і з тієї причини, що всі 7 серій нового сезону телеканал BBC One традиційно обіцяє випустити одним днем.

Обережніше, народ! Не треба так гнати! Переклад перших серій тільки на наступний день настане!

Лемоні Снікет: 33 нещастя

3 сезон. 1 січня, вівторок.

Жанри: драма, комедія, сімейний, детектив, пригоди.

Телеканал Netflix (США). Рейтинг IMDb 7.8, КП 7.3.

Основним конкурентом англійської телеканалу BBC One 1 січня буде американський Netflix, також обіцяє випустити всі 7 епізодів нового сезону серіалу «Лемоні Снікет: 33 нещастя» одним днем. Народ буде розриватися надвоє.

Хоча, різниця в годинних поясах дасть можливість деяким подивитися обидва серіалу один за одним. Хоча б частково.

Троє осиротілих дітей, які перебувають під піклуванням огидного графа Олафа, змушені протистояти своєрідного «деспотові-опікуну» вже третій сезон. Тільки вони знають страшну таємницю цього огидного людини. Але коли вони намагаються довести її до оточуючих, все тільки розчулено хитають головами. Чи зможуть хлопці розібратися зі своїми сімейними проблемами» власноруч?

Дорослі

2 сезон. 2 січня, середа.

Жанр: комедія.

Телеканал Freeform (США). Рейтинг IMDb 6.4.

Світ підлітків, учнів коледжу, висвітлюється з боку Зоуі Джонсон, дівчини, яка на власній шкурі відчула, що дорослішати це не завжди означає відчувати себе щасливою у всьому.

Ті, кому цікаві пригоди в стилі першої частини «Американського пирога» – можуть радіти. Вийшов другий сезон «майже гідною» його заміни. Причому, 2 січня телеканал Freeform обіцяє випустити відразу кілька серій цього комедійного підліткового серіалу поспіль.

Готем

5 сезон. 3 січня, четвер.

Жанри: фантастика, бойовик, трилер, фентезі, драма, кримінал, детектив.

Телеканал FOX (США). Рейтинг IMDb 7.9, КП 7.7.

Джеймс Гордон продовжує розбиратися в темній життя Готема, і в’язне у цій рідині все глибше і глибше. Ідіотська всесвіт, де нормальні люди мруть пачками без надії на повернення, а огидні особистості і страшенні негідники ніколи не вмирають назовсім, як би їх не вбивали, продовжує свій тріумфальний хід по просторах телевізійного ефіру.

А майбутній Бетмен-то з кожним роком все дорослішає. Тільки, якийсь він незрозумілий. Що ж, будемо дивитися, що творці нам на вуха навішають в цей раз. Хоча, вже й так зрозуміло, що негідників і відморожених особистостей з якими-небудь суперздатності в місті живе набагато більше, ніж звичайних громадян. Принаймні, нам показують лише відморозків.

Нормальні жителі, які знаходяться в здоровому глузді і тверезій пам’яті, в світлі того, що відбувається постійно в цьому місті – розсаднику нечисті і дибилизма, валили б з нього пачками, залишивши весь цей «супер-пупер-набрід» розбиратися між собою в поодинці. Але, на жаль, люди тут – ідіоти, а поліцейських, які ніколи не вмирають і реально щось роблять, тільки двоє на весь багатомільйонний місто. Який облом…

Чорний список

6 сезон. 3 січня, четвер.

Жанри: детектив, трилер, драма, кримінал.

Телеканал NBC (США). Рейтинг IMDb 8.1, КП 7.7.

Колишній агент спецслужб, перебіжчик, а нині – експерт з приступному світу, продовжує працювати в тандемі з Елізабет Кін, розкриваючи злочини і змови направо і наліво. Кому цікаві детективи, де один з провідних слідство або менталіст, або майстер дедукції, чи має ще якісь своєрідними здібностями, ласкаво просимо в новий сезон одного з найпопулярніших сьогодні популярних серіалів.

Тим же, хто вважає дуже наївним той факт, що за кілька десятиліть можна втертися в довіру до такої кількості небезпечних і значущих особистостей і, причому, зберігати інфо про кожній дрібниці у себе в мозку на комп’ютерній флешці, варто пошукати для перегляду що-небудь інше.

Куку

5 сезон. 4 січня, п’ятниця.

Жанр: комедія.

Телеканал BBC Three (Англія). Рейтинг IMDb 7.3, КП 6.7.

Тут «Куку» – це не крик зозулі. У цьому серіалі так звуть хлопця, з яким познайомилася дівчина Рейчел в свою поїздку в Таїланд. Яка ж була реакція бідних мами і тата, коли їх дочка приперла з закордонної поїздки до них в сім’ю це «істота»!

Не повірите. Відійти від знайомства з «Куку» вони не можуть і досі. Вже протягом 5 сезонів геній, письменник і мислитель, незабутньо люблячий їх дочка, діє їм на нерви…

Юна Ліга Справедливості

3 сезон. 4 січня, п’ятниця.

Жанри: мультфільм, фантастика, бойовик, фентезі, драма, мелодрама, пригоди.

Телеканал Cartoon Network (США). Рейтинг IMDb 8.7, КП 8.0.

Юні аутсайдери з надздібностями повертаються на телеекрани після шестирічної перерви. Що спонукало діячів з телеканалу Cartoon Network повернути до життя цвілу історію?

Напевно, все зростаючий попит нинішнього покоління на супергероїв. Причому, без різниці якого вони будуть штибу. Ну що ж, будемо дивитися. Мабуть, працівникам каналу реально є що запропонувати нашим дітям. І не тільки їм…

Смилф / Матуся

2 сезон. 4 січня, п’ятниця.

Жанри: комедія, драма, мелодрама.

Телеканал Showtime (США). Рейтинг IMDb 6.8, КП 6.5.

Ви думали, що в житті бачили все? Нічого подібного. Таку матусю вам точно бачити не доводилося. Вона молода, приваблива і просто чудова у всьому. Але, на жаль, одинак і їй не завжди щастить у житті.

Але наша матуся не зневіряється і старається щосили. І старання її виливаються в такі комічні ситуації, що хто їх не бачив, той багато втратив!

Детектив Конан

27 сезон. 5 січня, субота.

Жанри: аніме, мультфільм, жахи, комедія, фантастика, фентезі, бойовик, мелодрама, трилер, драма.

Телеканал Nippon TV (Японія). Рейтинг IMDb 8.4, КП 7.2.

Одна з найбільш довгограючих анимэшных франшиз, яка тягнеться ще з минулого століття, а точніше – з 1996 року.

Помолоділий в наслідок безглуздого отруєння детектив Синъити Кудо клацає детективні справи як горішки вже протягом цілих 27 сезонів і ні краплі не постарів. Чи вдасться йому хоч трохи підрости в цьому сезоні? Навряд чи. Кому ж прийде в голову різати курку, яка несе золоті яйця?

Хартлэнд

12 сезон. 6 січня, неділя.

Жанри: сімейний, драма.

Телеканал CBC (Канада). Рейтинг IMDb 8.4.

Довгограюча сага, що описує хроніки сімейства Хартлэндов протягом кількох його поколінь. Судячи по високому рейтингу IMDb, американцям ця історія припала вельми до смаку. У нас же вона вважається маловідомою, а тому – незатребуваною.

Але всіх, хто стежить за головними героями серіалу поспішаємо порадувати. Гряде черговий сезон і чергові драматичні повороти не приминут звалитися на тлінні голови Хартлендов. Але, навалившись спільно, як це зазвичай у них буває, вони знову з усім успішно впораються…

По-сусідськи

4 сезон. 6 січня, неділя.

Жанр: комедія.

Телеканал BBC Two (Англія). Рейтинг IMDb 7.3.

Еріку і Бет, парочці в роках, просто хотілося мирно і потихеньку жити своїм життям. Але чорт (швидше за все, без нього явно не обійшлося) їх угораздил переїхати на вуличку, де живуть самі невгамовні сусіди, від яких можна тільки бігти.

Де тут по-людськи відпочинеш від вселенської суєти, коли до тебе постійно лізуть в гості, то з якимись своїми проблемами, то ще з чимось. В пору повіситися…

Моб Психо 100

2 сезон. 7 січня, понеділок.

Жанри: аніме, мультфільм, фентезі, комедія, бойовик.

Телеканал Tokyo MX (Японія). Рейтинг IMDb 8.1, КП 8.1.

Ще одна манга, яка випускає свій черговий сезон на початку січня. І, до речі сказати, «Моб психо 100» це зовсім не назва якогось кіборга або віртуальної неписи. «Моб» — це, так само, і не «мобіла», і не скорочення або абревіатура. Це поганяло хлопчину-восьмикласника, що володіє унікальними парапсихічними здібностями. Він може гнути ложки як Нео з «Матриці», може піднімати і рухати речі на відстані як джедай з «Зоряних воєн», а також може читати думки інших людей як Боббі Андерсон з «Томмінокерів».

Де ж тут з такими здібностями дадуть нормально пожити. А йому так подобається Цубоми, дівча-однокласниця. Але хіба вийде завести нормальне знайомство, коли навколо тебе такий ажіотаж…

Батько Браун

7 сезон. 7 січня, понеділок.

Ханры: драма, кримінал, детектив.

Телеканал BBC One (Англія). Рейтинг IMDb 7.7, КП 7.4.

Дуже колоритний детективний серіал в дусі Шерлока Холмса. Тільки тут справи розслідує не приватний детектив, і не поліцейський з Скотлэнд-Ярду а… Звичайний священик.

Всі шанувальники серіалів в стилі «Еркюль Пуаро» або «Міс Марпл» можуть навалитися на сей шедевр BBC One юрбою. Буде цікаво. Навіть при всьому тому, що Агатою Крісті тут і не пахне.

Зате тут сильно пахне Гілбертом Честертоном. Принаймні, деякі сюжети точно зняті за його творами.

Шиттс Крик

5 сезон. 8 січня, вівторок.

Жанр: комедія.

Телеканал CBC (Канада). Рейтинг IMDb 8.1, КП 6.2.

Коли бізнес глави сімейства терпить повний і беззастережний крах, сімейства Роузов доводиться все розпродати, щоб позатыкать боргові дірки, а самим переїхати з розкішних хором у сільську громаду, яку вони придбали як-то раз заради сміху.

Як сімейства, що складається з франта Джонні, його дружини, колись актриси мильних опер, і діточок – хіпстера сина і світської левиці дочки, вдасться уживатися з місцевим населенням?

По-первості, все було геть погано. Але до 5 сезону початок стабілізуватись. Хоча, все так само, як і раніше, смішно.

Асиміляція Кімів

3 сезон. 8 січня, вівторок.

Жанр: комедія.

Телеканал CBC (Канада). Рейтинг IMDb 7.7.

Ще одна комедія. Цього разу про те, як важко корейської сім’ї асимілюватися в такому місті, як Нью-Йорк. Корейці з усіх сил намагаються вже 3 сезон. Асиміляція відбувається цілком… Смішно!

Безмовний свідок

22 сезон. 8 січня, вівторок.

Жанри: драма, кримінал, детектив.

Телеканал BBC One (Англія). Рейтинг IMDb 7.8, КП 7.1.

Довгожитель від телеканалу BBC One пішов на свій 22-й зліт. Саманта Райан продовжує потрошити людей на очах у переляканої публіки, тим самим допомагаючи в розслідуванні заплутаних справ про вбивства.

А народ все мружиться від страху і огиди, і ковтає франшизу сезонами. Цікаво, а коли у Саманти пенсія? І буде вона продовжувати свої «патрання» і після неї? Адже весь забійний відділ на ній тримається! Інший раз, думаєш, так перенесли б його прямо в морг. Адже головний спеціаліст, без якого всіх співробітників можна було б позвільняти до біса, працює саме тут…

Ти — втілення пороку

5 сезон. 8 січня, середа.

Жанри: мелодрама, комедія.

Телеканал FXX (США). Рейтинг IMDb 8.1, КП 7.5.

Іноді трапляються люди, у яких порочність – у крові. Діячі телеканалу FXX вирішили поспостерігати, а що буде, якщо відшукати суперпорочного чоловіка і суперпорочную жінку, і спробувати закохати їх один в одного?

І вийшло настільки смішно, що ситком, навіть через 4 сезонів, перебуває у рейтингу вище 7.4, хоча левова частка комедійних серіалів скочується до цього часу вже нижче 6.5.

Серіал рекомендований усім, кому необхідно терміново підняти настрій. Саме настрій, не плутати з іншим настроєм». Хоча, як кому! Вульгарності тут вистачає!

На цій гумористичній ноті ми з вами прощаємося. Сподіваємося, що ви обов’язково підберете з наданого нами списку фільмів і серіалів гідну стрічку або франшизу на післяноворічні канікули.

А поки – всього вам доброго, приємного передноворічного настрою і, як звичайно, побільше класних фільмів!