Final fantasy xiv: endwalker затримається, але встигне вийти в 2021 році-square enix показала релізний трейлер

13

Японське видавництво square enix оголосило про те, що масштабне контентне розширення endwalker для багатокористувацької рольової гри final fantasy xiv трохи затримається. Тепер запуск аддона відбудеться 7 грудня замість раніше оголошеного 23 листопада .

Ранній доступ до endwalker, що відкривається за оформлення замовлення на особливе видання доповнення, відбудеться 3 грудня .

Згідно із заявою наокі йосіди, старшого творчого керівника final fantasy xiv, перенесення endwalker пов’язане з бажанням розробників упевнитися в абсолютній якості розширення.

” наближаючись до релізу, і особисто випробувавши весь контент, включаючи квести і бойові секції, я просто не зміг впоратися з бажанням ще сильніше підвищити загальну якість endwalker. Справа в тому, що це розширення стане першою великою кульмінацією в світі final fantasy xiv. Історія нашої гри буде продовжуватися і далі, тому ми сподіваємося подарувати аудиторії масу яскравих вражень. Проте, оскільки endwalker знаменує собою важливу віху, я прийняв рішення, що команді потрібно переступити встановлені зараз ліміти” – пояснив наокі йосіда.

Нагадаємо, що сьогодні final fantasy xiv доступна на консолях playstation 4 і playstation 5, а також pc. Крім неї, йосіда продюсує final fantasy xvi для playstation 5 .