Фотореалістична мило захаращена 3D-сцена

367

CG-художник Cornelius Dämmrich розповідає про секрети створення цієї мило захаращеною 3D-сцени.

Досить вражаючий 3D-арт Туман, над яким CG-художник Cornelius Dämmrich працював 7 місяців. Неймовірно деталізоване зображення, яке можна розглядати довго і постійно знаходити все нові деталі.

Під час роботи Dämmrich намагався якомога частіше віддзеркалювати зображення, не покладаючись на «замилений очей». «Це абсолютно необхідно, оскільки при щоденній роботі над зображенням в якийсь момент зовсім перестаєш розуміти, що робиш. При робочому процесі завдовжки сім місяців все стає набагато сумніші. Так, після віддзеркалювання робота виглядає трохи дивно, але це дуже допомагає».

Фотореалістична мило захаращена 3D-сцена

«Кожна плитка на підлозі замоделена окремо, при цьому у кожної своя UV-карта», — говорить Dämmrich

За словами художника, він зіткнувся зі складнощами тільки тоді, коли вирішив щось змінити в сцені: «Спочатку я збирався зробити підлогу куди прозаїчніше, але потім передумав – кожна плитка замоделена окремо, при цьому у кожної з них своя UV-розгортка», — каже художник.

«Я намагався призначити на плитки різні текстури з допомогою мультишейдера і стандартного матеріалу VRay, але все працювало не так, як мені було потрібно, тому я вирішив «розгорнути» кожну плитку «ручками» і для кожної намалювати окрему текстуру. Хоча, зізнаюся, усвідомлення того, що мультишейдер не працює так, як потрібно, призвело до того, що я два тижні намагався знайти рішення для мультишейдинга двадцяти плиточок».

Фотореалістична мило захаращена 3D-сцена

Спроба вирішити нерозв’язне вилилася для Dämmrich в новий пайплайн

Все це призвело до того, що Dämmrich змінив свій пайплайн: «Постарайтеся не використовувати для C4D-шейдерів матеріали VRay, замініть їх на більш складні матеріали C4D, оскільки Open GL превью не працює з матеріалами VRay. Так, у випадку з мультишейдером ви зможете уникнути необхідності постійного фонового сцени для перегляду внесених змін, все буде відразу ж відображатися у вьюпорте».

Більше подробиць у Making of цієї роботи на відео нижче.

httpv://vimeo.com/80828894

Making of

Журналіст: Альона