Geforce rtx 4090 коштуватиме 2 999 доларів

10

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

У мережі з’явився список передбачуваних відеокарт, які увійдуть в серію rtx 40, а також вартість кожної з них. Список був опублікований graphically challenged, який відомий своїми відео на youtube, що стосуються графічних процесорів. Він не стверджує про стовідсоткову правильність зазначеної інформації, а лише дає уявлення про прогнозовані рекомендовані ціни. У той час як вартість молодших відеокарт nvidia geforce rtx 4050 і rtx 4060 виглядає розумною, оцінка ціни rtx 4090 багатьох може шокувати.

Звичайно, якщо майнер продовжать свою деструктивну діяльність c виходом карт серії rtx 40, а нестача чіпів все ще залишиться на ринку, то до моменту запуску вартість новинок може значно вирости, залишивши геймерів в черговий раз біля розбитого корита, а перекупники і спраглі прибутку роздрібні торговці змусять ціни влетіти ще вище.

Але не варто впадати у відчай, можливо все не так погано, як здається. Варто також враховувати, що в наступному році на ринку графічних карт з’явиться третій великий гравець в особі intel з її відеокартами intel arc. Додаткова конкуренція зазвичай призводить до загального зниження цін на ринку будь-яких товарів, і відеокарти не є винятком.

Звичайно офіційні ціни на карти серії rtx 40 будуть визначатися перед самим виходом у продаж, грунтуючись на ринковій ситуації. Проте ходять чутки, що серія rtx 40 на базі графічного процесора lovelace може запропонувати вдвічі більшу продуктивність в порівнянні з поточними картами rtx 30. Так що, можливо, що вартість rtx 4090 не так вже неймовірна, як здається на перший погляд.