Геймери обрушили рейтинг efootball 2022 в steam: проект моментально став антирекордсменом сервісу

14

З тих пір, як в steam з’явилася функція залишення користувацьких відгуків, з яких згодом формується рейтинг проекту, геймери всіх країн і континентів стали використовувати даний механізм в якості справедливого висловлювання свого «фі» з приводу і без.

Можна б було сказати, що вийшов сьогодні умовно-безкоштовний спадкоємець pro evolution soccer-efootball 2022-не став винятком, якби не одне вирішальне «але»: новинка отримала настільки розгромні призначені для користувача рейтинги, що моментально опинилася на самому дні рейтингу steam, або, висловлюючись іншими словами, повним антирекордсменом.

На момент написання даної замітки у efootball 2022 було всього 8% позитивних відгуків в steam. Новинка з величезним відривом в плані негативу випереджає (або відстає, тут дивлячись як дивитися) навіть такі проекти з підмоченою репутацією, як flatout 3 chaos&destruction і uriel’s chasm, що мають 15% і 17% рейтинги відповідно.

В основному претензії гравців відносяться до огидного технічного виконання efootball 2022, поганої оптимізації, а також дизайну, як у мобільного проекту.