Gematsu: кодзіма створює перезапуск silent hill для ps5

17

Вчора ряд західних ігрових порталів опублікували інформацію про те, що konami вирішила серйозно зайнятися поверненням своїх легендарних серій на консолях. При цьому на сайті vgc відзначили, що над іграми по серії silent hill працюють відразу кілька команд, і одна з них знаходиться в японії.

Пізніше у виданні gematsu, яке спеціалізується на публікації новин, що стосуються японської індустрії відеоігор, заявили, що цією студією є kojima productions, очолювана відомим геймдизайнером хідео кодзіма. Слід зазначити, що раніше дане інформагентство практично ніколи не публікувало фейки.

Журналісти посилаються на власне джерело, яке побажало залишитися невідомим. Вони відзначають, що фінансуванням проекту займається sony. Таким чином, можна припустити, що мова йде, як мінімум, про тимчасовий ексклюзив ps5.

Якщо даний слух виявиться правдою, то кодзіма цілком може спробувати закінчити хоррор silent hills, над яким він почав працювати близько 7 років тому. Він повинен був вийти на ps4, але в кінцевому підсумку був скасований konami.